• Sor
  • Bence

Yemek sırasında parmaklarını teker teker emen vatandaş!

Dostlar, en iğrendiğim durumdur. Bugün pizza yemeye gittim bir dilim aldım, tam ikinciyi götüreceğim bir de ne göreyim, karşımdaki vatandaş başladı parmaklarını teker teker emmeye. Ulan manyak uç kısımlarını yalasan anlayacağım da boğazına kadar sokmandaki amaç nedir? Bütün iştahım kaçtı. Bir de bunların cips yiyen versiyonları var ki dağlara taşlara.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bir grub arkadaş toplandık kız erkek karışık tabi erkeklerden birisi hoştu gözümde, yemek yedikten sonra parmaklarının hepsini bir bir yalayana dek . iğrençti. peçete verdim onun üzerine.

• haahahahaha:D benim parmaklarım sırada deseydin ya:D

• Adama küfretsen bu kadar zoruna gitmemiştir.

• bir daha yapmaz herlde :))

Kızlar Ne Diyor 9

• :) Böyle insanlar çok gerçektende insanın midesini bulandırıyorlar.Edepli adaplı yemek varken bu görsüzlük resmen ya.

• Öyle bir reklam vardı çocuk cips yiyor kadın da peçeteye silip ziyan etmesin diye parmaklarını yalıyordu :)

• çok saçmaydı o reklam

• saçma evet ama işin için de kadın var :))

• Oda var birde ağzını açıp şapırdata şapırdata yemek yiyen ler var..Sinir oluyorum

• Yemek yerken ellerını kullanan ağzından ses gelen parmak yalayan çatalı kaşığı tabağa hızlıca bırakan sesli içen insanlarla sofrada yemek yemek benım için = işkence

• dostum küçük ayrıntıları takma bırak insanlar nasıl mutlu ise öyle kalsınlar

• Ben takmayacağım ama en nefret ettiğim şey.

• bare boğazına kadar sokma ya iğrenç vatandaş yaa öğğ yerinde olsam gider mendil verirdim :D vatandaşa acı bir tecriübe olurdu ama bir daha yapmazdı onun iyiliği için yani :D:D:D

• Adam parmaklarını emerken kendinden geçmiş, bir yandanda tempo tutuyordu. Yemek orgazmı oluyordu anlasılan :) O yüzden uzak durmak istedim.

• hay allahım yaa :)

• peki seksi bir kadin seksi bir sekilde parmaklarini yalasa nasil olur?

• ben buna cevap vermeden edemicem:)
      cevabım şu olur... bende de yalanacak var ister misin:D

• Öncekileri Göster
    • Umumi yerler de yapma da sapık falan uğraşırsın sonra.

• bunu bilerek mi yapıyorsun serinsu?

• :)) gülsemmi ağlasammı karar veremediğim durumlardan bitanesi kendim yapmam yapanıda sevmem one yaa ıyyy :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen yemek yerken neden insanları inceliyorsun ki yemeğine bak.bu durumunda alışkanlık olduğunu düşünüyorum

• Yahu alışkanlık falan değil. Adam tam karşımda, istem dışı. Yoksa bende bakma meraklısı değilim.

• yasasin yemek yeme ozgurlugu

• parmağa sakso çekiyo... parmak fetişisti:) abi yok öyle bişey... hele ben bişey gördüm aklın kayar... adam işaret parmağıyla arka dişinin arkasından bi tuttu o içerde ne varsa sildi süpürdü ön tavşan dişlerine koydu... sofrada 1 sn bile duramadım...

• Adam, resmen parmağa deep throat yapıyordu gay midir nedir anlamadım ki. Senin olayda fenaymış:)

• deep throat diyo yaaa:D ALlah ulan beeee:D walla zaten sormak lazım gay misin diye...

Yükleniyor...