Kadının yeri evidir, kadın için en hayırlı yer evinin içidir, biliyor muydunuz? Siz ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Kadının yeri evidir, kadın için en hayırlı yer evinin içidir, biliyor muydunuz? Yoksa bilip de uygulamayanlardan mısınız?
Yani nefsinizi ileri kafalılık diye adlandırıp (!) böyle düşünen insanlara da geri kafalı diyenlerden misiniz yoksa?

Eskiden ben de kadınlar çalışmalı diye düşünürdüm ama çokkkk yanlış düşünmüşüm, şu an çalışıyorum ayaklaırmın üstünde durmak adına (!)

Peki elime geçen ne? :Para ve parayla birlikte stres, hastalık ve yorgunluk...

Peki değer mi para için? Yüce Allah bile ihtiyaç olmadıkça çalışmamızı emretmezken kadınlara bu canhıraş çaba niye? Ayaklarımızın üstünde duralım, ezilmeyelim diye mi? Zaten Allah ın kurallarına emirlerine uysak ezilmenin e si bile olmaz ki...

Haksız mıyım?

Şimdi herkes beni geri kafalı diye yaftalayacak ama umrumda değil... Çünkü Allah böyle istemiş:)

Şimdi istediğiniz kadar yazın bakalım nasıl zorlayacaksınız sınırlarınızı...
Kadının yeri evidir, kadın için en hayırlı yer evinin içidir, biliyor muydunuz? Siz ne düşünüyorsunuz?