Bir insanı tanımak için sorulabilecek sorular nelerdir?

Evet arkadaşlar diyelim ki yeni tanıştığınız insanlara onları tanımak için ÇAKTIRMADAN sorular sormak istiyorsunuz, neler sorarsınız? Böyle klasik sorular olmasın ama (mesela nelerden hoşlanırdin hangi takımlısın vs. gibi)En orjinalinden sorular bekliyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yeni tanıdığım biri olduğu için arkadaşlarımla yptığım aktivitelerden falan bahsederdim mesela...geçen de hakan la bi filme gittik harbiden de fena duygulandım he utanmasam ağlıcam gibi ne biliyim kenan doğulu konseri ne zaman yaa gelse de dinlesek gibi zarflayıcı cümlelerle onunda konuya eşlik etmesni sağlarım sen severmisin kenanı falan ya eminim sende romantik filmlerde mutlaka duygusallaşıosun falan :) :)ya da dilini mi yuttun be bişey de ne yersin ne içersin cımbızla laf mı alcaz ağzından aaa der basardım yaygarayı :D :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bence fırlama cinsinden bi geyik anlat ya da bi fıkra anlat ne kadar güler ne tepki verir hemen anlarsın az çok nasıl olduğunu duruma göre gerisini getirirsin mesela kendi kendine hafiften gül neye güldüğünü sorunca anlat o fırlamaca olan şeyi ölç tepkisini yani anlatacağın şey çok uzun olmasın. mesela sordu diyelim niye güldün?internette bişey okumuştum aklıma geldi de?neydi? adamın biri bi kızla tanışmış sevgili olmuş ama üzgün bi halde arkadaşına gelmiş"ne o kardeş neyin var" "ya bi kızla tanıştım ev kızıyım dedi sevgili oldukmeğer ev dediği genelmiş" :) içten gülerse çok fırlamadır orta halli gülümserse her ortama uyar uysaldır çok hafif hıh diye diyaframı patlamış gibi gülerse daha ciddi şeylerden hoşlanıyodur

• soru sormak yerine bi yorum verip cevabını almaktır... eğer örnekleme ve doğaçlaması güzelse zaten bişeyler vardır içinde demektir...

• Gercekler acidir diyorlar ama baklava tatlidir o halde baklava gercek degil mi? Diye sorabilirsin cok orjinal oldu sanirim

• ya herhangi bir şeyden bahsedip yorumunu alırsınatıyorum mesela:ramazan benim için önemlidir, ya da bir anlamı yoktur (kendi görüşüne göre) diyip tepkisinden ne kadar dindar olduğunu anlayabilirsintayyip geçen şöyle dedi falan diyip siyasi görüşünü öğrenebilirsinböyle uzar giderçok zor değil

• Ama erkekler bu tür dolambaçlı yollardan hoşlanmaz ki. Cesaret edip sorman lazım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini kasmana ne gerek var direk ilgi alanlarından sorabilirsin ya da insanlarla ilgili şeyler sorabilirsin gözlemlediğin konuları onun insanlara bakış açısını öğrenebilirsin neelri sevip sevmediğini.

• önemli olan ilgisini çekecek bir noktadan başlamak

• sevmem böyle seyleri... direkt sorarim.

• mesela konular açarım geçen maça gıttım ya bu arada sen hangı takımlıydınya bılıyormusun ben kahveye bayılırım bu arada sen neler seversın mesela vs gıbı konularla soruları karıstırırım

Yükleniyor...