Lütfen yardım eli uzatın çok negatif bir insanım hiç kimse benimle arkadaş olmak istemiyor ne yapacağım? :(?

Gizli Üye
aslında pozitif düşünmeye çalışıyorum ama üstümde istemsiz bir negatif enerji var insanları benden uzaklaştırıyor.

suratımı asmıyorum sürekli gülümsemeye çalışıyorum ama yine olmuyor yüzüm gülse de görünmeyen bir enerji insanları benden itiyor resmen :( çok üzülüyorum bu duruma çok hep ağlıyorum ya yaşlar kurudu gözümdeki :(
geçmişte tatsız şeyler yaşadım ama insanlar neler yaşıyor ben niye böyleyim neden ya neden böyleyim :'(
annem bile enerjimi çalıyorsun diyor oysaki ben gülümsüyorum hoplayıp zıplıyorum :(
neden böyle itici biriyim?
nolur yardım edin biraz nolur.
Lütfen yardım eli uzatın çok negatif bir insanım hiç kimse benimle arkadaş olmak istemiyor ne yapacağım? :(?