Bir erkeğin gerçekten sevdiğini nereden anlarız?

mesela dokunamaz yada belirli bi mesafede ilişki yürür yada cinsel ilişki olmaz mı nasıl anlarız mesela cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
yorum yapan herkeze teşekkürlerrr

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Sen saçmaladığında hala dinliyorsa, seviyordur :) Çünkü en tahammül edemediğimiz şey çene :)

• :) :) :)

• çok sevindim :)

• teşekkurler canım

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslında tek bir sözünden anlaşılır.

• :)

• mesaja gel gizemli şahıs :)

• gözlerine bak

• ben değilim yanii :(((((((((((((((((((((

• en iyi cevabı sectim ama:)

• teşekrler ama en etkili cevap butonuna basmadın sanırım :))

• Öncekileri Göster
  • başka bir kızı gözü görmez

• teşekkürler.

• sana bişey demedim, sorun değil

• ya inankı bilerek basmadım özür dillerim.

• Öncekileri Göster
  • Herkesin gerçekten sevmesi ayrıdır...Bazısı dokunarak sever...Sarılarak...Sıkıca tutunarakBazısı dokunmaya kıyamaz...Uzaktan izler öyle sever...

• Olabilir tabiki...önyargı ile yaklaşılmamalı...

• yani bi nevi cinselikte olur diyosun

• öyle bi anlama yolu yok. mesela ben sevdiğimle sevişmeye alışmışım. sevmediğim anlamına gelmiyo ki bu. benim yetişme tarzım, hayata bakışım, beni ben yapan özellikler işte. sevdiğim zaman gözlerine daha sık bakarım. telefon konuşmalarım daha uzun olur. hep onunla vakit geçirmek isterim. yüzüne dokunurum. saçını koklarım. severim yani hissedersin. zaten bi süre sonra cinsellik kendiliğinden gelir, ya da gelmez ama çok önemli değil, olursa olur olmazsa olmaz

• anlamlı bi cevap olmuş teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• gözünden anlarsın,dokunmasından,mimiklernden... sözlernden, seni dnlyp dnlememesnden.. saçmladğnda dahhi saçmada olsa seni dnlemesnden. üzüldüğün merklnmasndan.yardm etmye çlşmasndan.. anlycak okdr şey vrkii canm..

• ewet :)

Yükleniyor...