Aşırı kontrollü birisiyim herşeyi planlayarak yaşıyorum. Benim gibi olanlar var mı tek ben miyim? :(

Gizli Üye
arkadaşlar aşırı kontrollü birisiyim herşeyi planlayarak yaşıyorum resmen hep ya hayal ediyorum ya düşünüyorum ya planlıyorum öyle yaşıyorum ve karşılaştığım hiçbir olay ve durumda heyecan yapmıyorum yada ani hareketlerde bulunmuyorum buda bazen çok garip kaçabiliyor benim gibi olanlar var mı benim gibi olanlar ve üstesinden gelenler nasıl geldiler lütfen yardım edin ne yapmalıyım olaylar karşısında donuk hareketsiz kalmaktan bıktım:(
Aşırı kontrollü birisiyim herşeyi planlayarak yaşıyorum. Benim gibi olanlar var mı tek ben miyim? :(