Sevgilim bana karşı çok ilgisiz, ne yapacağım?

Yaklaşık 7 aydır çıkıyoruz ama sevgilim son günlerde bana karşı inanılmaz ilgisiz. Mesajlarıma cevap vermiyor, aramıyor ama Facebook'ta orda burda kız arkadaşlarıyla kaynatıyor. Bi yanım ayrıl diyo ama bi yanım da onu çok seviyo. Ne yapacağım bilmiyorum. Acı çektirmek istiyorum ona. Düşünceleriniz benim için önemlii, yardım edin. :(

Güncellemeler:
Sevgilimin değil "Sevgilim" olacaktı. Affediin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak canım çok dert 1 çözüm diyorum sna kısaca.. verdiğin ilgiyi tamamen geri çek. yani sevgilinin empati kurmasını sağla. aynısını sen yap.. onun sna davrandığı gibi. ozaman senin ne hissettiğini anlayacaktır.. anlamazsada yapıcak bişy yok yol ver gitsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• bence biraz lakayit davranıp artık sizinde aynı şekilde onun yaptığı gibi yapacağını anlatabilmeniz lazım sevgi göstermeyin bunu bir anda da yapmayın aramayın mesaj atmayın seviyorsa gelicektir geldiğinde güzel sözler yerine gülücüklerle tatlı sert mizaç oynayın güçlü olduğunuzu görsün gerek yok ayrılmaya oda seviyorsa gelicektir eminim bir dost olarak ben dobra konuşmayı severim ya hayatında biri var yada ilgi duyduğu başka şeyler dediğim gibi özlemesi lazım sizinde özletmeniz selamlar.

• ilişkiye çok değil, az bir şey heyecan getirin.

• sevgilin senden alacağını lamış bıkmıştır..sanırım sevgilin senin yaşlarında...bir burç analizi yaptırmanı tavsiye ederim daha kolay tanırsın analrsın ne yaptıgını

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgililerimiz bize karşı ilgisizleştikten sonra ilişkiyi bitirmemiz çok yanlış olur.bence seviyorsan ilişkinin üzerine gitmelisin her şeyden önce tamam 7 ay çok uzun bir süre değil ama eğer doğru kişi olacağına inanıyorsan bunu yapmalısın.5 senelik bir ilişkim var bu aralar bana karşı çok ilgisiz artık eskisi gibi değil ama ben boşver deyip geçiştirmedim hiçbir zaman yapmam da bunu.

• Bitmiş. Ayrılmanı bekliyor. Usanmış senden. Daha fazla katlanma bas tekmeyi gitsin.

Yükleniyor...