Rüyaların hep tersi mi çıkar?

rüyaların hep tersi mi çıkar ? yanı hep derler ya tam tersı vs dıye bu böyle mıdır hep ?

Güncellemeler:
peki :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 25

• rüyalar ters yada düz çıkmaz ya rüya rüyadır öyle hayali bişey yain

• öyle gördüğünle kalıyoon ne tersi ne düzü :DD

• Rüyanın çıkmasını tesadüfi görüyorum, inanmam. Ne tersine ne düzüne.

• kötüleri anlatma iyileri herkese anlat .iyileri anlatınca zihin sürekli seni o yöne yönlendirir.

• yok öyle bişi kim demişse tersi çıkar diye insanları mutlu etmek için pembe yalan söylemiş üzülmesin hayra yorsun diye

• yo ıns düzü çıkar benım ruyanın tersını kuşkumdan sordum :):)

• hiç birşeyişansa bırakma ve hayatını kendine göre yaşa ne ruya ne fal

• rüyalara inanmam öyle rüya görenede çok kızarım

• iyi bir alim bu işi saptırmadan yorumlaya bilecek bir üstada anlatıp yorumlatmak gerekir.

• Bununla ilgili saçma bir espri vardı, aslında tamda espri sayılmaz ama, rüyamda ata bindim falan diyorlardı :D

• Hatırlayabilsem tersmi düzmü karar verecegim.

• Rüyaların ne tersi ne de düzü çıkar.

• benim rüyalarımın hep tersi çıktı, ulan biraz da düz çıkaydı nolurdu :S

• Ben rüyamda lokum gördüm tersini düşündüm.. olmadı

• Rüyasına göre değişir...Mesela Rüyanda ölüyorsan hep tersi çıkar..kih..kih..kih..

• sanırım cevapları dikkatli okumadınız

• okudum okuyorum

• o zaman benim verdiğim cevabı okumadınız

• ben 6 gördüm 9 çıktı

• hayıra yor bence tersi düzü olmaz

• rüyan eğer bilinçaltı değilse rüya yorumcularına yada netdden bak tabirine alakası yok bnce

• Rüyalar hiçbir zaman gerçeği yansıtmaz...

• hayır öyle bir sey yoktur rüyalar ceşit cesittir . bilinçaltı rüyalar gerçek rüyalar seytanı rüyalar

• Yok öyle bir şey. Rüyaları yorumlamayı bilen kimse olmadığı için halk arasında bir uyduruktur. Gördüğün rüyaların kendisi de çıkmaz zaten. Orada gizli bir mesaj vardır işte bunu anlayan yok sadece. Sadece Hz Yusuf yorumlardı diye biliyorum.

• Benim hocanica çok iyi yorumlardı.

• He ben rüyalarımı anlatmazdım kadın kahin gibiydi bütün hediğim haltları çıkarttı ortaya =D Haha

• rüyaların hep tersi cıkmaz... rüya tabiri diye bişey var:)

• git üstünü giy ramazan ramazan

• bazen

• Rüyanın tersi de düzü de çıkmaz.

Kızlar Ne Diyor 5

• Neyin ne olacağını bilemez kimse tersi de çıkar alakasız bir rüya da olabilir ya da rüyadakinin aynısı bile çıkabilir.

• umarım aynısı çıkar :)

• her zaman tersı cıkmaz :)

• dedikodu

• Hayır çok saçma. Rüyalar çıkacak şeyler değiller.

• Hayır, hatta hiç bi zaman tersi çıkmaz. Genelde rüyada ölünce ömrün falan uzuyormuş o yüzden tersi çıkar diyorlar

• Varsa çevrende öyle biri sadece bilenlere anlatmak iyi olurmuş. Sen de hep sorarsın işte ne güzel. Biz rüyayı gördüğümüzle kalıyoruz. Anlayan yok ki. :)

Yükleniyor...