Fame nasıl olunur?

facebookta insanların beğeni sayısına göre gerçek hayatta katagorilendiriliyor. bu hiç iyi bir şey değil ama insan bunalıyor bazen. gerçekten istediğimden değil kendimi değersiz hissediyorum. fame nasıl olunur şöyle 100-200 beğeni nasıl alıyorlar?

Güncellemeler:
arkadaşlar çok ciddiyim hadiiiiiiiiiiii ciddi cevaplar
fame ünlü,tanılan,girdiği ortamda havası,bi saygınlığı olan tipler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bak kanki önce arkadaşlarını gizle kimse göremesin sonra abonelikleri aç ardından kendine beğeni uygulaması bul bu uygulamalar sayesinde durumlarınnın hepsinin beğenisini arttır sonra face'te karşı cinslerle daha samimi konuş ister asıl ,ster böyle benim gibi hiç tanımadaığın birine kanki filan de işte fame olan kişiler durumlarına filan yorum at sonra paylaştığın sözlere dikkat et apaçiyada kro gibi takılma kız olduğun için sing filanda yapabilirsin sürekli sohbet ettiğin bikaç kişi olsun mutlaka ha bide güzel olman gerekiyo yüzün değilse bile fiziğini güzel tut sonra benim gibi fame olur çıkarsın ;)

Erkekler Ne Diyor 13

• post-ergenlik sendromları diyorsun..

• takıntıya bak kimse beğenmesede olur benim paylaşımlarımı onlar için değil kendim beğendiğim için paylaşıyorum sonuçta

• kem küm

• o ne olaki?

• tanınan vb..blah blah

• bir ara soyunanlar ünlü oluyordu ama? ben de onlardan tiksiniyorum

• 3ay

ama, beğenmezlerse

• arkadaşım güncelleme yapıp durma ikide bi bildirim geliyo

• kırk yıllık famous olmuş fame biz ne yapalım mk yanı bence esra ceyda kardeşler gıbı salak ayağına yatıp soyunabılırsın face ye atarsın bunları yada twıtra adına fanlar acılır sen yenısını atıkcaa :D unlenırsın kuzum D:

• ben namuslu yolları tercih ederim cık cık cık heç öyle şey olur mu :D

• Öncekileri Göster
    • o zaman kalsın sağol önerin için :D

• :D:D:D önemsiz kuzum :D

• fame neymiş yaw ihtiyarlıyorum galiba

• pompiş sitelerinde famale var öyle bişimi ?

• eueueueu +1 :D

• Olma boşver ya ünlü falan.

• her şey karşılıklı.beğenince beğeniyolar

• fame ne pampa ben köyden geldim de

• yetenek olması şart fame olunması için

• örneğin?

Kızlar Ne Diyor 4

• Fame olmak için bir yetenek önemli değil bende yeteneksizim ama herkez bana fame popi diyo :D Aslında fame olmak pek iyi değil ama neyse. İlk başta aboneliğin açık olmalı arkadaş çevreni genişletmelisin. İlk başta herkezin mesajına cevap ver ama bir müddet sonra herkezle konusmamalısın.

• Madde 1 : Öncelikle klavyenizdeki Türkçe karakterli harfleri sökeceksiniz. Yani bundan sonra, ı-ö-ü-ğ-ş ve ç kullanmak yok.Madde 2 : Birisiyle internet üzerinden sohbet ederken, ifade kullanmayın. Ve her cümlenizin sonuna "nokta (.)" koyun. Bu sizi daha havalı gösterir.Madde 3 : Facebook'ta çoğu bilginizi gizleyin., özellikle de arkadaşlarınızı. Çünkü insanlar ne kadar az arkadaşınız olduğunu düşünürse o kadar iyi-beğeni sayısı açısından. Ve de çok arkadaşınız olsun ama etrafta "herkesi sildim ben, azıcık arkadaşım var yea" diye gezin.Madde 4 : Çok az sayfa beğenin. Hatta beğendiğiniz sayfaları gizleyin.Madde 5 : Biri sizin duvarınıza yazarsa, sakın ama sakın o duvar yazısının altına cevap vermeyin. Duvar yazsını sadece beğenin ve cevabınızı gidip o kişinin duvarına yazın.Madde 6 : Popi olana kadar her bulduğunuz şeyi beğenin, herkesin durumlarını falan. Sonra baktınız yavaş yavaş popi oluyorsunuz, ondan sonra beğenilerinizi kaldırın. Kimsenin hiçbir şeyini beğenmeyin.Madde 7 : Ayda-yılda bir durum güncelleyin. Bu yazdıklarınız çok ciddi şeyler olsun. Aşk ile ilgili ama her tarafta yazan şeylerden olmasın. Eğer durumu 150 kişiden az beğenen olursa kaldırın.Madde 8 : Geceleri "Uyumayan, Inbox ♥ " diye durum paylaşabilirsiniz, ama onları da aradan 1 saat geçmeden kaldırın.Madde 9 : Biri durumunuzun altına yorum yazarsa, silin. Madde 10 : Profesyonel fotoğraf makinesi olan biz arkadaş edinin ve sizin fotoğraflarınızı çekmesini sağlayın. Fotoğraflarda sadece siz olun, yanınızda başka kimse olmasın.Madde 11 : Eski fotoğraflarınızı silin, çok az fotoğrafınız kalsın "Profil fotoğrafları" albümünüzde. Madde 12 : Bütün albümlerinizi silin. Sadece 1 adet baş harflerinizden oluşan bir albüm kalsın. Örnek; Hg. Madde 13 : Fotoğrafı sadece birine adayın. Öyle çok kişiye "for" yapmayın. Fotoğraf açıklamalarınız şöyle olabilir; Aslı tektir. ♥ Melisa candır. ♥ Eylül her şeyim. ♥Madde 14 : Fotoğraflarınızda ki "Ohaaa,taaş. ♥ -Çok tatlı çıkmışsın -Süpeer ♥ " gibi yorumlara cevap vermeyin. Sadece yorumları beğenmekle kalın.Madde 15 : Dudak büzdüğünüz, ya da Ray-Ban'lı en az bir fotoğrafınız mutlaka olsun. Madde 16 : Bol bol "<3" kullanın.

• sana abone olsunlar?

• fame olmak ne ki y . boş iş canım. sen git bunlarla uğraşağına kendine yarar şeyler yap.İnsanların seni öyle görme çaban da ne ki.

Yükleniyor...