'Antrenmanlarla Matematik' kitabını kullanan var mı?

Bu kitabı kullanan var mı ? nasıl sizce yararlı olur mu eksikleri tamamlamak için ve buna benzer bildiğiniz matematik kaynakları var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Matematik ögretmeni olarak konusuyorum. Bir kitap bir insana ancak bir kalıp bilgi verebilir . yapman gereken kendine sorular sormak. Ve calısacaksan sadece 4 işlem çalış toplama çıkartma çarpma bölme... gerisi teferruat

• Konusmalarına dikkat et ! bu bir . ikincisi Herkezi gördüğün çapuşcularla karsılastırma . iki tane üniversite bitirmiş bir insana yapabılecegın en agır suclamayı yapıyorsun ! BEN HAYATIMI OKUYARAK GECIRDIM. Arkadasıma gelince . Muhtemelen demek istedigimi anlamadın . Şöyle izah edim sana . Elinde bir soru olsun soru su = 5*(11+9) / 10 böyle bir soru odlugunu varsay ve bu soruyu çözdün . yapman gereken su= 1--) 5/10*(11+9) =? 2) 10*(11+9)/5 =? demek istedigmi anlamıs oldugunu umuyorum

• dalga geçmiş kızım, bu zeka da matematik öğretmeni mı olur. Gerçi devir değişti cemaattense profesör bile olur

• nasıl :/

Erkekler Ne Diyor 7

• 10 üzerinden 10 diyebilirim kendim kullanıyorum gayet de süper bir kitap ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

• size 0'dan başlayanlara aktif matematik kitabını öneririm

• adı yabancı gelmiyor, dışı koyu kırmızı bi kitapsa ben bitirdim cidden yararlı hızlandırıyor. Ama çok sıkıcı

• hmm

• yok yok bu değil

• Kitabin adi ne gorunmuyoda bende

• Antrenmanlarla Matematik

• yeni matematiğe başlayanlar için ideal hız kazanmak pratik yapmak üzerine kitap sana bir bilgi öğretmiyor olan bilgiyi pratikleştirmeye çalışıyor ben kullanmıştım memnun kaldım

• evet mesela kesirler ile ilgili soru çözeceksin temel bilmen gereken şeyleri öğren sonra alıştırma niyetine kitaptan çalışırsın bide kitap ilk baştan başlıyo çarpma bölme vs.. bunuda bil :)

• yani konuları öğrenip sonramı başlıyım kitaba

• O kitap on numara

• Mourinho matematikle yükleme yapıyormuş futbolculara zaten...

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...