Şişe çevirmece oyununda en sevdiğiniz sorular neler?

Şişe çevirmece oyununda en sevdiğiniz sorular? (lütfen iyi sorular olsun)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link

:))

• Hahahaha +1

• Küçük maden suyu şişesi kullanmaya dikkat edin Allah göstermesin 70 rakı şişesi ile bu oyunu oynamaya başlayınca böyle bir durum oluşursa zor yanı

• Yok böylde oynayanlar var dikkatli olun babında bir uyarıydıydı benimki :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• cesaretı sectım.arkadasımın sordugu soru gunde en fazla kac kere masturbasyon yaptın? dedi ben o an bıttım.bu arada soruyu sorun bı bayandı

en ıyı sorulardan bırı yakın arkının kulak memesını yala[nasıl bı fantazıyse]ki bana dedıler

• eşini hiç aldattın mı

• şekerim derken

• bunu ben yazdım şekerim:)

• Cesarette eğer 2 erkek ise öpüşün lan derim :D

• tabi fark vardır :)

• sen kızsın 2side komik geliyor :) bunu okuyan bir erkek cevap versin aradaki farkı söylesin :)

• kız erkek farketmez ama komik sonuçta :))

• Öncekileri Göster
  • sevgilini aldattın mı sorusu? Direk yanıt vermeden elbise cıkarılır:) garanti:)

• benim denemedigim bir sey yok emin olabilirsiniz

• denediniz galiba :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuzenimin bana sordugu soru: Bir erkek gelse seyini cikarip senin kafana 5-6 kere sak sak diye seyiyle vursa ne yaparsin? Hahahaha :-D

• Kuzenim bu seferde baska bir erkege soruyor ki : Sevgilinle disarda gezerken aniden kicina acsa ne yapardin? Erkek uzun uzun ciddi ciddi düsünüp sonrada su yaniti verdi : hmm geri kapatirdim galiba :-D

• Kuzenimin bir arkadasa (erkek) sordugu baska bir soruda söyleydi: Biri elini kolunu baglasa ve seyini zorla senin agzina soksa ne yapardin? Arkadasin cevabi : Heralde sinirden aglardim... Hahahaha

• Beni nasıl buluyorsun :)

• Sadece kendinin bildiği bir sırrını paylaş vs.

• valla soru aklıma gelmedıde bı arkadasım cesaret demıstı dıger arkadasım sısenın ustune otur demıstı tabı morarmalar kızarmalar erkeklık gururu fılan komıktı en azından

soru olarak eger sevgılılerde orda varsa sevgılınle nıçın cıkıosun parası ıçınmı vs dıye sorular

kıme ne hıssedıyosun ısım olarak soyle asık oldugunun ısmını dıyesorular

• evet :) asında bilgi edinme için çok uygun bi oyun :)

• şişe çevirmece erotik bir oyuna dönüyor ya. hiç seviştin mi? hiç oral yaptın mı kaç kez? sonra ahmeti öp mehmeti öp. oyun sapıtıyor. buzamana kadar hiç beğendiğim bir soru olmadı.

• aslında değil ama herkes erotik versiyonunu seviyor.

Yükleniyor...