Sizce eski sevgili nasıl aşık edilir ?

hep aşk hep aşk eski sevgili takıntılarımız var çoğumuzda. çoğuda eski sevgiliye nasıl yeniden kavuşabilirim oluyor. aslında terkeden yönünden değil terkedilen yönünden bakmak daha mantıklı geliyor. eski sevgilinizin üstüne gül köklyamazsanız sizce ne yapılmal? giden gitmiştir. dönerse senindir donmezse şnin değildir gibi ergen düşünceleri insanlara mantıksız geliyor mutlaka bir şey vardır deyilmi kazanmank için ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eski sevgili aşık edilir ama 10 gün sonra kesin tekrar ayrılırsınız.

• umarım istediğin gibi olur herşey.

• zaten yıpranmışım yıpranıcağım kadar..

• yıpranırsın.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• resim.donanimhaber.com/upfiles/690719/AF44A3A18D95497E8636C5102CA23AD0.jpg

• ona mektupla askını ılan et

• AÇIKCASI BANA GÖRE ESKİ İLİŞKİKİYİ ORDA BIRAK YENİ SAHİLLERE YELKEN AÇ. ESKİYİ TECRÜBE OLARAK KULLAN YENİ BİR İLİŞKİDE BUNU KULLAN HATA YAPMAZSIN. TEMİZ BİR SAYFA AÇ VE KİRLETMEDEN YAZ ESKİ KİRLİ SAYFALARA EKLEME YAPMAYI BIRAK... KENDİ GÖRÜŞÜM

• sorunun en iyi cevabı kimde kimi seçeceksin

• umudunu kırmak istemem ama durum iyi değil bence sen yeni sahillere yelken aç... senin dünyada mutlu edecek tek erkek o değil etrafında daha iyileri olaccak. yaşadıklarını tecrübe say ve hata yapmadan yeni bir ilişki için temelleri atacak birini bul. bu benim kendi görüşüm yinede sen bilirsin.

• yani olmaz diyosun :( belki kafasını toplayana kadar bana gelicek die düşündüm bn :(

• Öncekileri Göster
  • Ben başaramadım daha kötü oldu hatta :/

• işte bende batırmamak için daha iyi bir yol arıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Genellikle eski sevgilinin aklı başına eski sevgilisinin yanında yeni bir sevgili gördüğünde gelir . Tabi bunu abartmadan sürdürebilmek gerekir aksitakdirde aklını başına getirmek isterken kendi kalbini en önemlside yeni sevgili adayını üzebilirsin.

• Gidenler tekrar gelip kendilerinin ne mal olduğunu hatırlatıp, yine giderler.

• o hatayı yapmadan ben temize çıkarıcağım için garintiledim. göze almamın nedenide bu..

Yükleniyor...