Tuvalet ya da banyoyu pis bırakanlara nasıl davranırsınız?

ELRoY34
Ev halkıyla tuvalet ve banyo tertibi konusunda kavga ettiğiniz oluyor mu? Birlikte yaşadığınız insanlar içerisinde tuvalet veya banyoyu pis bırakan biri varsa tavrınız ne oluyor? Bu sizin için ne derece büyük bir problem?

Lütfen vereceğiniz cevaplar samimi olsun. Şuna eminim ki kadınlar bu konuda acaip titiz ve serttir.
Güncellemeler
+1 yıl
Biraz iğrenç olacak biliyorum şimdiden kusura bakmayın ama, koltuk altı ve malum yerini tıraş edip tüylerini kıllarını küvet kenarındaki boşluğa, permatikle bırakan birine ne yapardınız? Böyle biri diyelim olsa ailenizde, olur ya akrabanız falandır yatıya kalmış biridir ve denk geldi ne yaparsınız?
Tuvalet ya da banyoyu pis bırakanlara nasıl davranırsınız?