En sevilen TV dizileri neler?

En sevilen TV dizileri neler? En sevdiğiniz tv dizisi hangisi?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
kimse puan vermedi :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya zaten bunların hepsi en çok bakılan diziler ama tabiki kurtlar vadisi diyorum...

• evet teknoloji çok çabuk gelişiyor teşekkürler size de iyi geceler dilerim...

• napak kısmet hayırlısı ile 5 yılla kalmaz sinemalar evde tam boyutlu olacak nette faydaasız kalacak ama en önemlisi sabah 6 da kalkacam malum iş var size ii geceler şimdiden

• o herkesin hakkı eylenmek coşmak ama nettede fazla güzel olmuyor ki ama ne diyelim sana iyi eğlenceler dilerim o zaman...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• Küçük sırları severdim.

• halki bilmem artik ben bunlarin icinen kucuk sirlari severim ama oz izlediklerim dinle sevgili.akasya duragi,lale devri.feriha ve.sohooo

• lale devri

• evt bende çok seviyorum lale devrini yeşim mutlu olsun iştiyorum ama doktorla

• Bu yazdığın dizilerden hiçbirini seyretmiyorum ama bunların arasından seçmem gerekiyorsadaha çok kurtlar vadisini seyrediyorlar

• gossip girl ü de severdim. küçük sırlar tabi ki :D

• Öyle bir geçer zaman ki

• hayat boş eğlen çoş bana göre herşey

• Ben de genelde güler yüzlü ve neşeliyim.O filmi seyrederken çok sinirleniyorum ve çok üzülüyorum.Ama seyretmeme en değecek dizi de o .seyretmezsem aklım kalır.

• öyle de ama cok acıklı ben her zaman gülerim hüzünlü olduğıum gün yok her zaman espiriliyim ondan olsa gerek sevmemem

• Öncekileri Göster
  • Nuri # Muhteşem Yüzyıl

• bak bak tavsiye ederim gerçekten :)

• iş sayesinde izleme fırsatım olmadı acıkcası ama netten bakarım bi ara

• evet ama nuri de rekora koşacak gibi görünüyor süper birşey ardı ardına espirilerrrr :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Kurtlar vadisi

• A: Kurtlar vadisi

• arkadalsr buda soru gibi ama cocuklar duymasin kimse izlmiyormus gercekci bir yaklasimla hayati anlatmasi o diziyi benim favorim yapiyor ben gercekcilikten yanayim ...

• kurtlar vadisi

Yükleniyor...