Aynı evde 2 erkek 1 kız acil bakar mısınız :/?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim 16 yıllık kardeşlerim ikiside. Ailelerimiz bir şey olmaz dedi 16 yıldır ailelerimiz dost, biz kardeşiz. Ev tuttuk ama daha taşınmadık biriyle ayni ünideyiz diğeriyle aynı şehirde. Ev büyük. bir çatı katı var. Çatı katı tamamen bana ait olacak ama aklımda soru işaretleri var. Sorun olmaz dimi? Ailem bir şey olmaz diyor :/?
Güncellemeler
+1 yıl
Yani en üst kat tamamen bana ait olacak başka bur daire gibi
Güncellemeler
+1 yıl
Ya ne olabilir ki? Hep kapımı kilitleyeceğim zaten banyom odamda :/?
Aynı evde 2 erkek 1 kız acil bakar mısınız :/?