Internet geçmişini temizleme nasıl yapılır?

arkadaşlar ben internet geçmişimi temizlerken araçlar sekmesindeki gözatma geçmişini sil seçenegini seçerek temizliyorumbir de cclaner isimli bir temizleme programı var. bu programın yaptıgına eş deger mi benim yaptıgımyoksa farklı mı hangisi ile net geçmişini temizlemeliyim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• illegal işler kovalıyorsan hard disk imha etmelisin jamper kullansan dahi silinenler %80 gerı alınıyor ama harıcınde dedıgı yontemler ınternet gcmısını temızler ama intrnet saglayıcıın ıstenıldıgınde yıne gırdıgın tıkladıgın herseyın dokumunu tutuyor

• peki teşekkürler
      belli aralıklarla format atacagım

• hmm temp dosyalarını temızle ccclenar da ıse yara tabı ama en ıyısı format ıstedıgın kadar da sılsen bılgısayar onları sureklı yedekler

• amacım sadece pc nin hızlı çalışmasını saglamak
      öyle gizli işlerle işim olmaz zaten

Kızlar Ne Diyor 10

• cclenar daha iyi çerezleri falanda temizliyor hem internetin hemde bilgisayarın için daha iyi ve güvenli :)

• tarayıcın ne

• peki teşekkür ederim

• chrome yer ımı olarakta kaydedıyor ıngılız anahtarından gecmıs deyır temızlemen yeterlı olacaktır yer ımlerınıde sıl tabı.

• google crome

explorer 9

• ben ce o silmek istediklerin neyse bir daha o işlere bulaşma :)) format bile atsan hatta diski ateşe atıp yaksan bile suya atıp bıraksan bile içerisindeki bilgileri kurtarıyorlar.. ergenekoncuların darbecilerin foyaları hep bu kurtarma yöntemleriyle deşifre edildi belgelendi. adamlar sildik delil bırakmadık zannediyordu :))

• o zaman bir tane chip dergisi ol onun cd sinde o tür bilgisayarı hızlandırma için temizleme prgramları oluyor sadece internet geçmişini değil bligisaayrdaki windows geçici gereksiz dosyalarıda temizleyen programlar veriyor dergi internet sitesindede olabilir

• yaw ben sadece pc daha hızlı çalışsın diye expoler dosyalarımı silmek istiyorum
      sen işi siyasete döktün.
      bırro yani :))

• istedikten sonra silinir. birşeyi sildim sanıp yakalatan çobanlığından yakalatmış demektir.

• hiçbiri silmiyor...çünki bilgisayarın belleği herşeyi kaydediyor...c sürücüsü değilde d veya f de bütün herşey kayıtlı...mesela adli suç olduğunda herşeyi çıkarıyorlar...

• polat1329 isimli arkadaşım sorumu iyi oku. kayıtları silebiliyorum

ögrenmek istedigim cclaner isimli program mı daha iyi temizliyor yoksa araçlar sekmesindeki gözatma seçenegi mi

• Yuh abi ya kayıtları silmek çok kolay f ye kayıt felan yalan adam akıllı silmesini bilersen herşey gayet kolay silinir. Öyle rasgele silersen üzerinden 1 yılda geçse dosyaları geri getirebilirsin.

• herşey silinebilir. yeterki işleyişi iyi bil : )

• Advenced System Care Kullan...Sistem boştayken temizler...İstediğinde temizler...Her sayfanı kapattığında temizler.Hiç birşeyi hatırlamaz.Yeniden yazarsın bi siteye gireceğinde nickini falanherşeyi mükemmel temizler.

• teşekkür ederim

• ctrl + shif+ n kullan bi daha hiç bişeyi silmene gerek kalmaz.

• teşekkürler

• İzliyonuz izliyonuz öyle şeyleri sonra nası silecem :D :DNeyse hemen yardımcı olayım.Eğer Chrome kullanıyorsan sağ üst köşede bir İngiliz anahtarı sembolu olacak ona tıkla,sonra "Ayarlar" seçeneğine tık,daha sonra karşına geçmiş gelicek,Orada zaten kocaman "tüm tarama verilerini temizle" yazıyor ordan isteğe göre son bir saat ,son bir gün,son bir ay şeklinde silebilirsin.Neyse kolay gelsin :D

• Teşekkürler sizde iyi bakın kendinize.

Hararetli ve kapışmalı bir gün geçirdim sorunuz ve cevabım sayesinde :D
      İyi günler.. başka sorularda ama tartışmasız bir şekilde görüşmek üzere :) Sağlıcakla.

• evet biraz abartıyı kaçırıyorum arada :))
      evet tartışmak için daha büyük bir olay olması gerekti ama napayım elimde bu soru vardı :)))

namusunuzdan şüphe etmiyorum zaten bu haddim degil
      kendinize iyi bakın

• Çok fazla abarttığını düşünüyorum sadece.Evet biraz kaba oldu ama sonuçta beimde kusurum oldu kabul.Ayrıca ön yargılı biri değilim.Sadece küçücük bir cümle yüzünden bu kadar tartışmamız bile anlamsız geliyor.
      Çok namuslu ve o tarz şeylerden uzak bir kadınım.Şürheniz olmasın.
      Asıl ben özür dilerim.Bu konuyuda kapadığımızı düşünüyorum..

• Öncekileri Göster
  • nerelere girdin sen bakiiim (: bence aynı şey olur araçlardan temizlemen yeterli.

• karanlık işler çeviriyom da :))))

• format at :)

• yani
      çok dogru demişler

bu arada sahura mı kalktınız

• nekka çabuk okka iyi demişler değil mi yani :)

• saa da efferim
      naakaa çabuk örgeniyon :)))

• Öncekileri Göster
  • deep freeze kullan, kapatınca topyekun temizlik olsun

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 18

• Ccleaner kesinlikle direk temizler atar. Arkadaşların yok görmez felan dediğine bakma. En iyi temizleme programı diyeblirim Ccleaner'a. Temizleye bastığın an herşeyi yok eder. Sonradan çıkmaz merak etme. :)

• teşekkürler

• Hocam hdd varsa ustunden miknatis gecir,ssd varsa siviazotta yak.Tamamen silindi.PUFF. . .

• puff

• ccleaner iyidir. eşdeğer işi yapar ve dahada fazlasını yapar.

• keşke hayattaki geçmişide silebilsem:)

• bilgisayarın harddiskini yakıp yoketmeden asla silemezsin sildiğini sanarsın sadece söyle acıklayım evde bişeyi halının altına sokarsın ya sen onu görmezsin ama o ordadır mutlaka cıkar ortaya

• format c:\.. :D

• ccleaner genel durumda herşeyi temizler merak etme ;) girdiğin yasak siteler başkasının karşısına çıkmaz:D

• İnternet geçmişini temizleme diye bir şey yoktur. Tarayıcının log dosyalarını temizlersin ancak ama internette attığın adımın izi vardır. 10 sene sonra bakan veya başbakan olursan önüne korkar:)

• CClenar'la temizle daha iyi hem yorulmazsın.

• CCleaner kurulumdaki ayarlarla sadece internet explorer'deki geçmişi ve diğer verileri temizler. Eğer MOzilla, Chrome falan kullanıyorsan onları da manuel olarak silmen gerekli...

• Google Chrome kullanıyorsan gizli sekme açman daha mantıklı hiç kayıt tutmuyor

• CCleaner yeterli,

• Patlama yaşamışsın anlaşılan:D. İkiside aynı görevi görür en garantisi tabiki tarayıcı üzerinden yapman. Program aracı olduğu için görmediği dosyalar olabilir.

• Farketmez programla yada kendin yapmışsın..

• Ctrl + H yap Daha kısa :D

• Bişey değil :)

• teşekkür ederim

• ctrl + H

• sağolun

• int sayfasında sağ ustte ayarlardan geçmiş var

• teşekkürler

• hay ben o internetin geçmişini diyerekten denetim masasına gir . internet seçeneklerine tıkla, orda zaten kabak gibi geçmiş neyim yazıyo resetle gitsin

• reca ederim

• peki teşekkürler

• yooo hiçbi fark yok biri emanuel biri otomatik

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...