Sevgiliye elle yapılabilecek hediye fikri verebilir misiniz?

merhaba...bu konuda bi fikriniz varmı ben tesbih ve lif yaptım başka şeyde yapmak istiyorum yardım edecek varmı fikr olan yardım edin?

Güncellemeler:
askerde kendisi hani bayramda gelecek ona verecek bişey yemek falan değil kalıcı biişiy istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya takı felan yapılır, yada üzerine giyebileceği kıyafet. Maharetine kalmış. Ne zaman gelir bilemem ama atkı-şapka seti olabilir. Hırka, patik, kazak ... misal.

• Gördüğünde yada her zaman kullandığında seni hatırlatacak bir şey istiyorsun. :9. Seni seni..Kızların bağlama taktikleri :).

• güzelmiş evet

Erkekler Ne Diyor 7

• elle yapılabilecek :D

bloww

• gömlek dik

• kız arkadaşım bana şey yapmıştı, kırmızı kalpli bi kutuya kalp şeklinde kartonlar koymuştu, üzerlerinde de güzel güzel şeyler yazıoydu. benim çok hoşuma gitmişti, deneyebilirsin :)

• onu yaptım şafak sayrken her gün için 1 tane yazıp attım

• hoşuna giden bir yemek tatli vs.yap. ya da kendi elinle bir kahve yap ve ikram et :)

• :)

• bir fotoğrafını al ve karikatur şeklinde çizmeği dene, kızmaması için resim heryerine kalpler yap :D

• tatlı yapacam zaten

• Biri bu başlığa handjob yazmazsa arkama bakmadan giderim.

• Saçlarını okşamak. Şahsım adına elle yapılacak daha güzel hediye bilmiyorum.

• maket uçak

• espri yapmadım be al bitane nerden bilecek senin yaptığını ;)

• amacına ulaş.. komik:)

Kızlar Ne Diyor 7

• boncuktan kuş yap.

• yastık yap üzerine adınızı işle

• çorap ör kafasınamı ayagınamı ona sen karar ver

• Kibritten ev..Ne yaptırırlardı okulda..

• kesinlikle çok sevdiği yiyecek bir şey

• Lif nasıl yaptın?

• şekil olarak mı anlamadım ki:)

• Ben nasıl yaptığını sormuştum neyse

• çok basit

• Öncekileri Göster
  • mmm kurabiye olabilir yada sevdiği bir pasta falan.

• hm güzel

• o zaman birkaç saatlik parfüm eğitimleri oluyor ona katıl ve sadece sevgiline ait olacak bir parfüm yarat.

• böyle kalıcı bişey..

Yükleniyor...