Oda arkadaşımla kanlı bıçaklı olmamız? Help me?

Gizli Üye
Yurtta kalıyorum yanımdaki kızla aydı odada uyuyoruz
Hayatımda bu kız kadar samimiyetsiz çıkarcı birini daha tanımadım, ben ikinci öğretimim o birinci ögretim. Bir aksam hastalandım, ates 39 derece sabaha kadar uyuyamadım bir iki kapı sesi yaptım diye evde ne var ne yok esyaları ayırdı + 3 gün suratıma bakmadı bir geçmiş olsun bile demedi :D yav ben karedenizliyim, benim düşmanım hasta olsa bir geçmiş olsun derim. Naptın derim kız hicbisey demedi:D şok oldum:D
Sonra vize haftamda arkadasımı getirdim yurda ders çalısıyorduk, arkadasımı kibarca evden kovdu. Artık gitsin arkadasın evdeeeen dedi. Çok sinirlendim. Aksam 8de yatıyor süt gibi zaten telle konusmamada laf ediyordu
Bir haftadırda temizlik yapmıyordu birikti bunlar bende. Açtım ağzımı yumdum gözümü.:D Buda bana aramız iyiyken yaptıgım seyleri saydı sen benim saç düzleştiricimi kullanmıştın, lavaboda diş macunu izini gördüm kaç kez diye ( saç düzleştiricisine kullandım iyiki kullanmıssın çok hos olmusss demişti sonra ettiğilafa bak) oda çok biriktirmiş, saydıda saydı. Sonra bu sabah okula giderken beni uyandırmaya başladı. Nasıl sesler yapıyor evde inadına. Odada parfüm sıkıyor uyanayım diye poşet sesleri vs. Felaket damarıma bastı. İki gecedir uyutmuyorum kendisini sabah 6da okula gidiyor zaten. Bende sabah 4e kadar uyumuyorum full ses yapıyorum artık. Bunu başlatan oydu. Yav alla sen karadenizli insanın damarına basılır mı? Sen kim (bide akrep burcuyum felaket intikamcıyımdır) benle uğraşmak kim. Şuanda ses çıkartırken yazıyorum bunu:D
İntikam sen ne tatlı şeysin:D Siz olsanız ne yapardınız.
Oda arkadaşımla kanlı bıçaklı olmamız? Help me?