Üst komşum her gün sevişiyor ve ben rahatsız oluyorum. Nasıl bir çözüm bulmalıyım?

Gizli Üye
Erkek öğrenci evinde yaşıyorum. Üst komşumuz aile. Benim kaldığım odada üst komşumuzun yatak odası. Her gece sesler geliyor. Gıcırtılar geliyor. Ben bıktım artık bu sesleri duymaktan. Bazen kulaklığı takıp müzik dinliyorum. Vize zamanı hele dahada konsantrasyonumu bozuyor. Ders falan çalışamıyorum bunların yüzünden. Seviştikten sonra bide banyoya giriyorlar. Banyonun su tesisatında sorun var. Onlar banyoya girince borulardan gürültü geliyor bide. Gürültüyü geçtim de bu sevişme ve bağrışma, gıcırtı seslerini ben nasıl halledecem? Gidip söylesem ayıp olur.. Söyleyememde utanırım. Bir yol bulun lütfen.
Üst komşum her gün sevişiyor ve ben rahatsız oluyorum. Nasıl bir çözüm bulmalıyım?