Evde canı sıkılan ne yapmalı?

bütün gün evdesin yapıcak belli başlı birşey yok.internet , tv, telefon herşey elinin altında ama sen yinede sıkıntıdan patlıyosun.

Bu avarelikten kurtulmak için neler yapılabilir?

0|1
14|17

En İyi Kız Görüşü

• denizi olan bi sehirdesen git ve bir kaç tane balon vur tüfekle:) iyi geliyor

0|0
    0|0
    • bugün kalabalığa karışasım yok evde tek takılıp farklı bişeyler yapmak istedi canım :)

• teşekkürler :)

• 52 çek ya rahatlarsın:)

Erkekler Ne Diyor 17

• yap kahveni aç müziği senden rahatımı var

0|0
    0|0
  • Sevgili bul. Çok gez dolaş...

0|0
    0|0
  • mutfakta farklı bir şeyler dene

0|0
    0|0
  • aynı dert bendede var, bi play stationa, bi internete dönüyorum öyle vakit geçiyo

0|0
    0|0
  • boş vaktim olduğumda mutfakta geçiriyorum ,değişik yeni yemekler icat etmeye çalışırım

0|0
    2|0
  • Kendine bir hedef belirle.

Şimdi çık evden.Gir bir oyuncakçıya.2 farklı puzzle al.

Ve kendine de ki bunları bitirmeden evlenmeyecegim.Sonra parçaları bir poşete koy.

Ve başla karıştırmaya.Havadar bir ortamda 5 dakika kadar karıştırdıktan sonra dök yere.

Ve başla birleştirmeye.İşte puzzle tarifimiz hazır.

Sonuç : Evde kaldın.Hemde farketip buna üzülme fırsatı bile bulamadan.

0|0
    0|0
  • valla benim de sıkılıyo ama bu saatte de kimi arayabilirsin ki. Film izledim, oyun oynadım, dışarı çıktım dolaştım hatta yetmedi arkadaşlarla dolaştım. Ama olmuyor... Aslında hiç tanımadığım biriyle sohbet etmek isterdim onun hayatı nasıl değerlendirdiğini neylerin onu sinir ettiğini hatta arkadaşının sinir bozucu yönlerini dinlemek isterdim. Hakkaten arayın da konuşalım ya ne olabilir ki. Sapıksı duygularım yok biliyorum o yüzden korkmayın :) Lan 5000 dk var harcamıyalım mı beşyüz yedi 749 doksanbeş 19. Ben bugün kendimi aştım galiba

0|0
    0|0
  • Gizli numaradan bir arkadasini ara islet

0|0
    0|0
  • Bana sar

0|0
    0|0
  • Kendine yararlı olduğuna inandığın birşey yap mesela kitap oku

0|0
    0|0
    • bu sıcakta uykum gelir kitap okursam (:

• inşallah inşallah (:

bilgilendirmen için ayrıca teşekkür ederim.

• önemli değil yardımcı olduysam ne mutlu bana :D

• Dışarı cıkmak biraz dolaşmak diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • internetim var ama canım sıkıyor saat 19:33 dışarı çıksam ailem izin vermiyor evde ne yapmalıyım

0|0
    0|0
  • Evde sis bombası yap ve evde yakmaya çalış

0|0
    0|0
  • benim şu an canım sıkılıyor çok hemde ama birazdan sevgilimle buluşucam zaman zaman hiç akmasın istiyorum bunu sadece aşk'ı anlayanlar bilir bunları anlatmak için bir ömür gider şu an aklımdan gelenleri söylüyorum :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • dışarı çık

0|0
    0|0
  • telefonu titreme moduna al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bende çok sıkılıyorum. Evinde ıvır zıvır atılmayı bekleyen çöplerden bişeyler üret ya da kil hamuru falan al bişeyler yap. Toprakla doğayla uğraşmak iyi gelir

0|0
    0|0
  • 1000 lik puzzle yap . zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun .

0|0
    0|0
  • Çok iyi anlıyorum seni bende aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • Kitap oku. Ayşe Kulin mesela.

0|1
    0|0
  • Dil öğren, önceliğin İngilizce olsun.

Sonra da program öğrenmeyi dene... (Web tasarım ve Grafik Tasarım olabilir) kolaylıkla iş bulabilirsin.

Bulmasan bile geliştirirsin kendini.

0|0
    0|0
    • ben okuyorum zaten üniversiteye başlıycam inşallah eylülde .

şimdilik günlük bi öneri istediğim

• Kış için atkı bere örsen?

Hem kullanışlı ve iyi olur.

Stres atarsın...

• kurslara gidilebilir,dikişti,yemekti..vs.

0|0
    0|0
  • Evde canı sıkılan yatıp uyusun benim için :))

0|0
    0|0
  • benim 365 gün etkinlik kitabım var çok güzel etkinlikler var orada kitapçılarda ve internette satılıyor herkese tavsiye ederim hepsini tekrar tekrar yapıp duruyorum

0|0
    0|0
  • Örgü örebilirsin, arkadaşlarınla telefondan konuşabilirsin kendine bir pano hazırla post-it lerle mesela dolap kapağı olabilir, şeffaf telefon kalıbı alıp oje ile boyayabilir yeni telefon kapı tasarlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Bence tam kendinize uygun bir okuma kitabı alın ondan canınız sıkılırsa dışarı çıkın kendinize bir kaç bişi alın hem mutlu olursunuz arkadaşlarınızla buluşun :)

0|0
    0|0
  • canı sıkılmak herkesde meşür. Oyüzden ilk önce kahvaltını yap evini odanı topla ve arkadaşların facebook veya başka bir site üzerinden toplanın ve karar verin ve bomba buluşun. Bu size iyi gelicektir. her zaman bunu yapmayabilirsiniz ve alışveriş yapın. Bunları yaptıkdan sonra yemeğini ye papatya çayı vb. kitabını al leptobundan güzel bir müzik aç eğlen hayat bu

0|0
    0|0
  • evde canı sıkılan özledikleri 'nin veya sevdikleri' nin yanına gidip onlarla gezintiye çıkmalı.

0|0
    0|0
  • Su an evde çok canım sıkılıyor bir şeyler yapmayı düşünüyorum ama dusunduklerimi daha önce yaptığım için yine canım sıkılıyor ne yapmaliyim? Lütfen bir şeyler söyleyin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...