Acemi birliği Çanakkale'de yapanlar usta birliği nerede yaptılar?

Arkadaşlar soru açık. Çanakkale de acemi birliği yapanlar usta birliğini nerede yaptılar. Amacım Çanakkaleden sonra genelde hangi ile gönderiyorlar bunu öğrenmek.

Güncellemeler:
birde arkadaşlar abim doğuda askerlik yaptı. Gidecek olan kardeşimde doğdu da yapacak olursa , 'bizden biri zaten doğuda askeri görevini yaptı , tekrar aileden birini doğuya asker olarak yollamak istemiyoruz , kardeşimin batıda askerlik yapmasını istiyoruz , çünkü abim zaten doğuda askerlik yaptı' gibi bi dilekçe ile batıda askerlik yapmasını sağlayabilir miyiz. Birinden duydum bunu ne kadar doğrudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ankara - Izmir - Edirne- Tekirdag - Ankara Kim orda adini Sanini ver Istanbula vehaut Ankara

Erkekler Ne Diyor 5

• Askerlik şubesine dilekçe verin olsun bitsin.

• Hatay 4yol

• öyle birşey yok. dogu batı. ne alakası var sen de sen istemiyorsun diye dogu batı ayrımı mı olur.
      Nerede açık varsa oraya gidecektir.
      Aynı aile diye birşey yok.bizim kac akraba ikisi de dogu da yaptı abi kardeş. ben kardeşle aynı yerde yaptım. nerede bosluk varsa orada yapıyorsun askerligi

• Arkadaslar Korkurtmayin Kizi Sevgilisi Askerde Garibim yaaaa :) Zor olmali

• Kuraya bağlıdır o orası burası diye bişey yok ki...

• Yanlış hatırlamıyosam zaten en başta soruyolar sana doğuda askerlik yapan abin kardeşin varmı diye onu söyleyince zaten doğuya vermiyolar.Gerçi ben erzurumda yaptım çocuğun biri öyleydi güya batıya verdiler erzuruma verdiler yani:)He bide ceza evi askerimi ne askeri?Benim ordaki askerlerin hepsi çanakkaledendi.Şans işi tanıdık yoksa.

• sırnak ya da hakkarı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...