Bu aralar çok stresliyim. Strese ne iyi gelir?

Gizli Üye
Selam,

Ben bu aralar çok stresliyim, bu stresten nasıl kurtulabilirim? Strese ne iyi gelir?

Etrafımdaki insanları da üzüyorum sonra da kendime kızıyorum.

Yardım edin lütfen
Güncellemeler
+1 yıl
kafamda cok sorunlar var, yeni tasindik bambaska bir sehirde kaliyorum, burda arkadasim yok ordaki arkadaslarla gorusemiyorum tatilden dolayi ben suan40 saat calisiyorum. Disari cikamiyorum dogru durust bu aralar, heran herkeze patliyorum cok kotu bir durum
Bu aralar çok stresliyim. Strese ne iyi gelir?