Birini oldursem tahminen ne kadar kalirim hapiste?

Gizli Üye
Cok ciddi bir sorudur. Lutfen dalga gecmeyiniz.
Oldurmek istedigim kisi babam. 21 yasindayim bu yil universiteden mezun olacagim hala dayak yiyorum sacma sebeplerden. Sabah kahvalti hazirladim cay kasiklarini unuttum diye tekme tokat dovdu beni sacimdan tutup odama surukledi. Sonra gidip mutfaktan bana gel cay doldur diye bagirdi. Gittim doldurdum sicak cay dolu bardagi ustume atti. Sonra gidip kardesime ne bakiyosun hosuna mi gitti diyip ona da tokat atti. Sizce hangi baba boyle sacma bir sebepten cocuguna bunlari yapar? Bunlar yeni olan seyler degil. Kendimi bildim bileli aptal aptal sebeplerden dayak yiyorum. Zavalli annem de oyle. Simdi ben bunu oldursem kac senem ziyan olur tahminen onu ogrenmek istiyorum.
Sakin bana ya baban olmasaydi tarzi seyler demeyin eminim ki olmasaydi daha iyi olurdu en azindan fiziksel ve ruhsal siddete ugrayip zarar gormezdim. Zaten sevgi gosterdigi yok.
Birini oldursem tahminen ne kadar kalirim hapiste?