Artık en yakın arkadaşımdan nefret ediyorum?

Gizli Üye
Bana çok kötü ayıplar yaptı ve bu ayıplar ona çok normal gibi geliyor ben normalde sigara, rakı, içki vb içen insanlardan nefret ederim ama onun için dayandım hatta beni davet ettiğinde kabul bile ettim tabi içmedim. Tabi bunlar en küçükleri en iyi arkadaşım dediğim insan okulun bitmesine çok az kala beni unuttu ve arkadasından sürtük diye hitap ettiği insanla kanka gibi takılmaya başladı ve ona sordum neden benim yanıma gelmiyorsun eskiden hep takılırdık ve onun verdiği cevap ise ''bugün yanına gelmek istemedim'' en iyi arkadaş böyle bir şey der mi ya ve ben onun için her fedakarlığı yaptım gezi mi olsun genellikle para sıkıntısı olduğu için gidemiyordu bende onun için gitmiyordum yalnız kalmasın diye ama geçen gün 5 tllik gezi için beni sattı ve artık nefret ettiğim şahıs erkeklerin üstündende ayrılmıyor bunun nedenini de sordum verdiği cevap ''hoşuma gidiyor'' eskiden hiç böyle yapmazdı hep beraber takılır her şeyimizi paylaşırdık... Sizce ondan nefret etmekte haklımıyım? ve sizinde başınıza böyle iğrenç arkadaşlıklar geldi mi?
Artık en yakın arkadaşımdan nefret ediyorum?
9 Cevap