Erkek ismi olarak sizce "Ayhan" mı daha güzel, yoksa "Aytaç" mı? iki isim arasında seçim yapılsaydı?

Gizli Üye
Erkek ismi olarak sizce "Ayhan" mı daha güzel, yoksa "Aytaç" mı? iki isim arasında seçim yapılsaydı?
ikisini de beğenmeyen hiçbirisi diyebilir ancak bunlardan başka bir isim önerisi istemiyorum... bu iki isim arasında değerlendirme yapmanızı istiyorum?
Erkek ismi olarak sizce "Ayhan" mı daha güzel, yoksa "Aytaç" mı? iki isim arasında seçim yapılsaydı?