• Sor
  • Bence

Gıda mühendisi ne kadar maaş alıyor lütfen bilgi verin.

gıda mühendisi ne kadar maaş alıyor lütfen bilgi verin gıda mühendisi ne kadar maaş alıyor lütfen bilgi verin yarın tercih yapcam

En İyi Görüş

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Kızlar Ne Diyor 4

• özel sektörde yeni mezun için 1000'den başlar (cateringlerde genelde 1100-1500 arası verirler. özellikle yeni mezunların en çok istihdam edildiği sektör o yüzden bahsettim). yeni başlayıp 2000 alanı henüz hiç duymadım. ben ise biraz daha şanslıydım bir fabrikada 1800'le başladım. ücret tecrübe arttıkça ve kendini de geliştirmenle de doğru orantılı olarak artacaktır. Daha meslekte 1 yıl çalışmasına rağmen ünlü bir firmadan 5000 liralık teklif alanı da duydum. yani biraz kişinin kendisinde bitiyor. iyi derecede ingilizce bilmek, hatta 2. bir yabancı dil bilmek, kalite sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, daha da iyisi uygulamasını yapabilmek iyi bir iş için gerekli olan özelliklerden bazıları. ama en önemlisi şans.

• 3

• 3 Milyardan başlıyor sanırım ya da ben yanlış biliyorum Sektörüne göre değişiyor hatta .

• çalıştığı yere ve konumuna göre değişir. özel sektör sonuçta, asgari ücretten başlıyo işte.

Erkekler Ne Diyor 6

• çalıştığı yere göre değişir izmir için söylüyom 1500 - 2000 fazla bişi çıkmaz yani :D

• çaloitoğon yere ve sana göre değişir

• başlarken asgari ücretle başlıcan 1yıl sora 1milyarı belki geçersin soraa yavaş yvaş her meslek böle makinada olsan arkadaşm asgari ücretle başladı izmit mezunu izmitte başladı bi arkadaşımda elektornik ve haberleşme mezunu izmitten oda asgari ücretle başladı yıllr geçtikçe artar

• kanka staj yaptığım fabrıkada :D eger ıscıler yalan soylemıyorsa gıda muhendısı var 4 5 tane 1 tanesı kalıte kontrolede baktığı ıcın extra 2.750 bın lıra daha alıyor normal maası 4 bın lıra ne kadar temız para :D

• bizim nurten abla 700 Tl alıyor.ama sadece yemek yapıyor

• offffffffffffff:D

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...