• Sor
  • Bence

Opel Corsa hakkında yorum yapabilir misiniz?

Yeni arabama almak üzereyim.Corsa düşünüyorum.1.4 Enjoy otomatik.Kullanan arkadaşlar artı ve eksileri hakkında yorum yapabilirlermi ?

Güncellemeler:
aracı sıfır olarak alıcam...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• opel iyi arabadır aslında vectra ve astra çok güzel fakat corsa pek iyi değil diye biliyorum. onun yerine bir honda kullanıcısı olarak jazz öneririm ya da polo öneririm. fiyatları biraz yüksek olabilir ama...

Erkekler Ne Diyor 14

• güzel arabadır otomatıkte iyidir

• opeller alman malı rahat arabalar helekı otomatıkse özellikle ıstanbul trafıgınde süper

• sadece görüntüsü iyi. çok yakan bir araçtır.

• çalıştıgım şirket bana ford fiesta dizel verdi fena değil yakıt konusunda da gayet ideal görünüş itabi olarak ta bayanların hoşuna gidecegini düşünüyorum

• Model yılı?Yani sıfır mı alacaksın yoksa ikinci el mi?İkinci else kaç binde?Hangi şehirde ne kadar kullanacaksın?Beklentilerin nedir?Fİyat aralığın nedir?

• bi cümlede ancak bu kadar soru olur hocam tbrkler :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim

• Rica ederim

• aracın en büyük sıkıntısı yakıt tüketimi .astra daha cok tutulan bir model

• opel corsa Toyota korona :):)

• cem ceminay ın radyo dönemlerinde yaptığı bir şaka geldi aklıma bir kadın opel corsasını satıyor veya takasda kabul edilir diye ilan veriyor cem ceminay bende arabamı değiştirmek istiyorum diye kadını arıyor sizin araba opel corsabenim arabam toyota corona diye uzayan çok komik bir muhabbetti

• sorduğum soruya cevap mı sence

• kusura bakma bebeemmm
      sana ve soruna gereken ilgi ve şefkati gösterememişim demek ki
      diğer sorularında daha hassas davranır affettiririm kendimi
      konsept: pehh pehh pehhh

• Fiyatlar düşmüşken araba almak mantıklı bir seçim fakat opel corsa yı önermem yeni astra lar 38 400 den başlıyor ama her kuruşuna değer.

• opeli bilmem ama wolswagen al derim benim 2012 hıghline jettam var iyiki almışım almadan önce her marka arabaya bindim.bana kalsa golf veya polo al derim menun kalırsın ve bana teşekkür bile edersin

• tıraş araba

• tam bir bayan arabası. rahat edersin. konforu da güzeldir. diğer kısımları zaten sen ilgilendirmez. sadece oturup süreceksin sonuçta.

Kızlar Ne Diyor 1

• benimki 1.2 opel corsa otomatik hic tavsiye etmiyorum ellimden cikarmaya bakiyorum ! alacagim araba ya vw polo yada audi a1

• 30 iş günü posta gazetesi alıp kupon biriktirip alıyım arabanı ?:)

• neden ama.kaç model senin ki.ben sıfır düşünüyorum

• A1--46 binden başlıyor---Servisi Pahalı---Parçası Pahalı---Kaskosu pahalı--İkinci Eli ölü
      vw polo---Motoruna göre değişir ama iyi arabadır---En azından audiden çok daha ekonomik(yakıt hariç)

Yükleniyor...