Az bilinen müzikler, müzisyenler

Sevdiğiniz ama ülke sınırları içinde fazla tanınmamış müzisyenleri, müzikleri yollayın bakayım.Ben başlıyorum:Tyler The Creator: link Ivan Rebroff: link Percival Schuttenbach: link Yat-Kha: link Parov Stelar: link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rebekka Bakken, bazen tek tanıyan benmişim gibi hissediyorum. Pek severim kendisini: link Giora Feidman, enerji gerektiğinde: link Lunasa, niyeyse yolculuklarda dinlemezsem eksiklik hissediyorum: link Lisa Ekdahl, özellikle akşamları yanında bir kadeh şarap ve güzel bir kitapla pek güzel gider: link Lizz Wright, bizde hala tam olarak tanınmasa da kendine has bir hayran kitlesi mevcut yine de: link Rashid Behbudov, kendisiyle bu kadar geç tanıştığım için çok üzgünüm gerçekten: link Isabel Bayrakdarian - belki o kadar da yabancı değil: link

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 13

• noumena. melodic metal seviyorsanız tavsiye ederim. 2.45 den sonrası favorimdir. link

• koray candemir de iyidir.

• Gypsy & The Cat - Jona Vark (Live Pub Session) youtube.com/watch?v=sF03NkMVljECity Sleeps - Not An Angelyoutube.com/watch?v=ZPNbSlklxZ0Lissie - Record Collectoryoutube.com/watch?v=9M39B6NB4zcLissie - In Sleep (Live)youtube.com/watch?v=hF1WJ4dChRELuke Steele - You've Got No More Days Left youtube.com/watch?v=qgcPd3Pgx1sNotwist - Consequenceyoutube.com/watch?v=DFin1IG2yisMachinae Supremacy - Player Oneyoutube.com/watch?v=F_hgh5jLTuEMachinae Supremacy - Dark Cityyoutube.com/watch?v=BiInUMGcPuUPeople In Planes - Pretty Buildingsyoutube.com/watch?v=JxKdq88YdUYHepsini tek tek dinle beğenmezsen küfür edebilirsin :)

• Huun Huur Tu - Cry Cry My Sadness - Tuva Cumhıriyeti'nin müziklerinden...

• link koyamıyorum k.bakma savatage:jesus saves ve bilimum bütün şarkıları

• yarduk.bkz: hamsinin diabolik gözleri."vay bana vaylar bana! fadime keserim sülaleni transilvaniada!" ehu :)

• Bi Kanlı Taka değil.

• On numara grup...

• Sadece 453 kişi görüntülemiş. Bence sade ve cool bir parça. Keyifli. link Anlamlı bir de.

• Mina Mazzini - Un Anno D'Amore link Lili Ivanova - Uteha link

• Richard Hawley - The Ocean link

• Sevdim.

• Ben de.

• palstation daki sanatçılar haricini pek tanımam çünkü hep o radyo açık, şu sıralar favorim , link

• Tesseract link (ingilizlerden progressive)Vali link (Kendi başına gitar,flüt,çello çalan akustik şarkılara sahip pek dinlendirici)Quidam link (polonyadan progressive)Blackfield link (benim en sevdiğim grupların başında gelir özellikle bu şarkısı,alında bileni epey var)Brazzaville link (bunu da bilen epeydir ama bilmeyenler için)Agua de Annique link (Anneke'nin hastasıyım)Antimatter link (Bunu da bilen bilir)

• Antimatter baya ünlü ya, nereye bilinmiyor :)

• Bilen bilir :) ben geçen öğrendim hehe

• 1. link 17+Milyon izlenme :) Ama yinede bilmiyordum.Sanırım ben bilinen müzikleri seviyorum. Ayrıca türk sanat müziği dinlerim geceler.Zeki müren.Kamuran akkor.Ayrıca konçertolar ve enstrumantal müzik arşivim var özel olarak.

• uteha

Yükleniyor...