• Sor
  • Bence

Sorum kızlara, genital bölge temizligini nasıl yapıyorsunuz? Ağda nasıl yapılır?

Genital bölge temizliği için ben jilet ve tüy dökücü krem kullanıyorum. Bir kaç kez de epilatör denedim ama çok acı verdi, ağdadan da cok korkuyorum. Nasıl yapabilirim şu ağdayı yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
emla kremi için ne diyorsunuz? Kullanan var mı? Memnun musunuz?
ben hep tüy dökücü krem ve jilet kullandım o yuzden çok sertti. Geçen hafta epilatörle aldım ama yine de pürüssüz değil.. Görünüşü pürüssüz ama dokunduğumda filan jiletle alınmış gibi pütür pütür.. Neden böyle sizce

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kendin yapmaya kalkarsan zor olur ağdacıya git 10 dakikada halleder çok rahat edersin

• aslında kuaförüm gel ben yaparım diyor ama işyerimin karşısında ve tanıyorum ya utanc biraz :P

• evet bende utanmıştım ama en iyi temizlik ve rahatlık o oluyor :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 20

• Agdayı kendın zor yaparsın... Uzmana gıt... Hem orda daha az acı hıssedecegın krem de suryorlar...

• veet soğuk ağda bantlarını baş parmagının büyüklüğünde kes ve çek yapıştır hiç acımıyo. ben de ilk başlarda jiletle alıyodum ve çok kalınlaşmıştı. ağda hepsini almayabilir kalanları da epilatörle al

• tüy dökücü kremler genital bölge için iyimi ? nekadar sürede çıkarıyor

• jiletten daha uzun sürede

• kötüymüş ozaman ben ağdaya devam :D

• 1gün

lazer epilasyon ile pamuk gibi oluyor. tavsiye ederim.

• jileti bırakmalısın bence hemen.. bende önceden jilet kullanıyordum ama yaptığı batıklar yüzünden ağdaya geçtim utansam da sıkılsam da canım da acısa o yataga yatıyorum ne yazıkki 10 dakkada da bitiyor işim ve düzenli yaptıkça batıklarım da azalıyor ve hatta kılların çıkış süresi daha da uzuyor.. ama param olur olmaz hemen epilasyona gideceğim ve tamamen kurtulacağım inşallah bu meretten:)

• epilasyon en iyisi

• agda ile bir saat icinde pürüzsüz ve mükkemmel güzellik :)

• jilet

• kendin yapamazsın bence..ya bir ağdacıya git yada arkadaşın veya annenle yap..kendi kendinin bezini çekmek çok yorucu olur stresli..emla kremıde duydum ben kulanmadım ama biraz işe yarıyormuş..işlem yapmadan yarım saat yada 1 saat önce sür sonra uygulamaya geç

• annesiyle yapsada annesi cinsel bölgesini görürler birbirlerinin oda olmaz

• Sir ağda

• Hastanelerde kullanılan pudralı Plastik eldiven en iyisi ve rahatıdır. O eldivenle yolduğunda kesinlikle daha az acı ile hissersin ve tüm kıl köklerini alırsın. Kendin kavradığın için daha az korkarsın ayrıca en az bir ay rahat olur.

• Bende epilatör ve onu ikisi bir arada kullanıyorum. Gerçekten işe yarıyor.
      Zaten geçmiş zamanlarda bayanlar kıllarını yolmak suretıyle alırmış.

• :)))) evet geçmiş zamanlardaki kadınlar biliyormus işini. ne varsa geçmiste var :)

• Almadan 1 saat önce sür ve iice kapat azda olsa ise yarıyor! (:

• Sir ağda kullanıyorum daha kolay ve hızlı oluyor.Krem vb.kesinlikle kullanma.

• En rahat temizlik en ii temizlik agda!

• eczanede krem var acı cekmemek icinn agdadan önce sürülüyor ondan alıp agda yap.

• ağdayı nasıl daha acısız hale getirebiliriz?bılenvar mı?o bolgede cok can yakıyor ve daha etkılı bı yontem varmıdır kalıcı yok etme ve puruzsuz olması için.ilgilenirsenız sevınırım.

• Ağda...

• Ağda zamanla sarkıtıyormuş. Haberin olsun. Makasla kısaltmayı öneriyorlar da kim dinler. Soluğu kuaförde o kabus yatakta buluyorum her seferinde. Kısaca sir ağda.

• Makasla kısaltmak?

• Öncekileri Göster
    • okudum da, bugüne kadar hiç yapmadığı için makas kıvamına gelmiştir mi demek istedin?

• Ben bir şey demek istemedim. Tekrar okuyup, düşünüp yorulma sen emi?

• ağda acıtıyor ve deriyi bozabilir diye kullanmıyorum. jiletle alıncada çıkarken kötü oluyor. o yüzden makasla boylarını kısaltıyorum. en rahatı bu. kıl demek pislik demek değil bir de. her sabah duş alınca tertemiz oluyorsun.

• Şu ana kadar hiç jilet kullanmadım, hep epilatörle almışımdır evet acıyor ama alışıyorsun. Tek acımız o olsun :)

Yükleniyor...