Terazi kadını Oğlak erkeği uyumlu mu? Oğlak erkeği nasıldır?

Tecrübe bilgisi olanlar yardmci olursanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zit olduklarini dusunuyorum.Terazi kadini sanatci ruha sahip, dengesiz, daginik biri bana gore...Ama oglak erkegi daha duzeni seven, caliskan, isine bagli ve zekanin on planda oldugu durumlari seven bir erkektir.Kotu huy olarak cok cabuk depresyona meyilli, basarisizliklar karsisinda bunalima girip cikamayan bir burctur oglak.Bu yuzden terazi kadinini sikabilir.

• Ya evet dengesiz gibi hareketleri anlayamiyorum cogu zaman bi öyle bi böle

• Öncekileri Göster
    • tamam canim cok sag ol :))))

• sende sagol tatlim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• terazilerle anlaşmak zor hacı.bende teraziyim hiçbişey mutlu etmiyor beni kolay kolay

• kesinlikle! mutlu etmeye basladigi andan sonra en ufak seyde soguyom

• fulltime mutsuz bile olabilirim dandik sebeplerden öyle yapı var terazilerde

• ama kadini erkegi farkli olabiliyor. motive etmeye calis kendini

• bende oglagım:) genellikle inatcıyızdır çok gururluyuzdur duygularımız çok yogundur ama ifade etmekte zorlanırız, iltifat edilmesini çok severiz çünkü bilinçaltımızda bi güvensizlik vardır vs vs kısaca sen onu biraz açtıktan sonra o devamını getircektir:)

• demek ondan inadi sevmiyo, kendi de inat oldugu icin :) Sanki cok capkinsiniz gibi geldi bana yoksa o görüntü mü var sadece. Severse farkli olacagini kendi de diyo ama cözemedim pek

• Öncekileri Göster
    • rol kesiyodur ozaman dediğim gibi yinede temkinli ol:)

• tamam saol:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Terazi kadınıyım.. Unutma terazi kadını kolay kolay hiç bir burçla anlaşamaz... Biz biraz sorunluyuz sanırım.

• hahah yapma be sende mi terazisin:D bende teraziyim haha haklısın ya kimseyle anlaşamıyorum bende:D

• Öncekileri Göster
    • Napalım arkidiş :D

• off off :D

• Oğlak burcu erkeğini hiç sevmem bir terazi olarak. Kendini beğenmiş gelir bana biraz. Benden uzak olsunlar da..

• Birde gösteris meraki var gibi dimi?

• Aynen öylee.Burnu havada tiplerdir çoğu. İşin zor valla :)

• Yok daha karar veremedim ondan :)

• oğlak severim :) iyi anlaşırım ama ben koç burcuyum

• :)

• hepiniz aynısınız neyin hesabındasın ballıkek?

• niçin bu kadar erkeklere katısınız biri canınızı acıttı dıye hepsını çöpe atamazsınız

• burççular bebeğim and you:(

• katı,soğuk bir insanla yapabilecekmisin?

• Ya asik oldugunu sölüyor ama hic öyle gelmiyo bu nasi asik olma arkadas diyom kendimce,
      Yok öyle birini dogrusu istemem hisleriyle hareket eden birisiyim daha cok

• bacım bende teraziyim .. sende böyle hiç olmadık sorunları bazen kafana takıyor musun :)) yada çok mutlusun ama aklına bıse gelıyor belki de yıllar yıllar önce olan bırsey anında böyle soguyor musun oluyor mu böyle şeyler :))

• Eger su an ki mutlulugum neden birisi ayni zamandada yillar yillar önce üzülmeme sebep biridir evett soguyorumm böle oluncada kararsizlik oluyor.

• aynennn ya .

Yükleniyor...