Terazi kadını Oğlak erkeği uyumlu mu? Oğlak erkeği nasıldır?

Tecrübe bilgisi olanlar yardmci olursanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zit olduklarini dusunuyorum.Terazi kadini sanatci ruha sahip, dengesiz, daginik biri bana gore...Ama oglak erkegi daha duzeni seven, caliskan, isine bagli ve zekanin on planda oldugu durumlari seven bir erkektir.Kotu huy olarak cok cabuk depresyona meyilli, basarisizliklar karsisinda bunalima girip cikamayan bir burctur oglak.Bu yuzden terazi kadinini sikabilir.

• sende sagol tatlim :)

• tamam canim cok sag ol :))))

• Dimi ne anladim ozaman. öyle olmam icin baska erkeklere de ilgi duymam lazim yoksa baglaniyorum. Evet, evet onu oturacaksin dinleyeceksin, hatta bilmiyormus gibi yap biseyleri bana ögretirmisin edasiyla bak nasil gögüsü kabaracak :D ama bunu belli etmez

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

• bende oglagım:) genellikle inatcıyızdır çok gururluyuzdur duygularımız çok yogundur ama ifade etmekte zorlanırız, iltifat edilmesini çok severiz çünkü bilinçaltımızda bi güvensizlik vardır vs vs kısaca sen onu biraz açtıktan sonra o devamını getircektir:)

• tamam saol:)

• rol kesiyodur ozaman dediğim gibi yinede temkinli ol:)

• örnegin 100 kisiden 70i erkek diyebilrim. Bu adam ask acisi cekmis ama

• Öncekileri Göster
  • terazilerle anlaşmak zor hacı.bende teraziyim hiçbişey mutlu etmiyor beni kolay kolay

• ama kadini erkegi farkli olabiliyor. motive etmeye calis kendini

• fulltime mutsuz bile olabilirim dandik sebeplerden öyle yapı var terazilerde

• kesinlikle! mutlu etmeye basladigi andan sonra en ufak seyde soguyom

Kızlar Ne Diyor 6

• bacım bende teraziyim .. sende böyle hiç olmadık sorunları bazen kafana takıyor musun :)) yada çok mutlusun ama aklına bıse gelıyor belki de yıllar yıllar önce olan bırsey anında böyle soguyor musun oluyor mu böyle şeyler :))

• aynennn ya .

• Eger su an ki mutlulugum neden birisi ayni zamandada yillar yillar önce üzülmeme sebep biridir evett soguyorumm böle oluncada kararsizlik oluyor.

• oğlak severim :) iyi anlaşırım ama ben koç burcuyum

• :)

• hepiniz aynısınız neyin hesabındasın ballıkek?

• burççular bebeğim and you:(

• niçin bu kadar erkeklere katısınız biri canınızı acıttı dıye hepsını çöpe atamazsınız

• katı,soğuk bir insanla yapabilecekmisin?

• Ya asik oldugunu sölüyor ama hic öyle gelmiyo bu nasi asik olma arkadas diyom kendimce,
      Yok öyle birini dogrusu istemem hisleriyle hareket eden birisiyim daha cok

• Oğlak burcu erkeğini hiç sevmem bir terazi olarak. Kendini beğenmiş gelir bana biraz. Benden uzak olsunlar da..

• Yok daha karar veremedim ondan :)

• Aynen öylee.Burnu havada tiplerdir çoğu. İşin zor valla :)

• Birde gösteris meraki var gibi dimi?

• Terazi kadınıyım.. Unutma terazi kadını kolay kolay hiç bir burçla anlaşamaz... Biz biraz sorunluyuz sanırım.

• off off :D

• Napalım arkidiş :D

• demek bi ben degilsm :) bu gidisle yalniz kalcm cünkü

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...