Çalışkan bir öğrenci misiniz/miydiniz?

Ben kendimi bildim bileli son günlere bırakırım genelde sınavlara çalışmayı. Yaz okulundayım. Sınavım var, aynı şeyi yapıyorum yine. İçimden çalışmak gelmiyor napayım. Peki siz eğer şuan öğrenciyseniz benim gibi son güne mi bırakıyorsunuz? Günü gününe mi çalışanlardansınız? (Eski öğrenciler de eski günlere dönsün bakalım:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilkokulun ilk gününden beri sevmem öğrenciliği, üstelik vasattan öte bir noktaya gidemedim. hatta bildiğin tembeldim! buna rağmen nasıl bir lanetse iki üniversite okudum, üstüne yüksek lisans yapıyorum. hatta bir ara doktora yapacağım falan diyordum! aklım başıma yeni geldi, eylülde tezimi veriyorum, böylece yüksek lisansla beraber öğrenciliğe de noktayı koyup 25 yıllık belama veda ediyorum.

• hahaha süper!

Erkekler Ne Diyor 9

• Okula açıktan devam ediyorum kitabın yüzüne ara ara bakıyorum:) Sınavdada örneğin 10 dersten girmişsem 7 tanesini veriyorum:) Soruları sanki daha önceden görmüşüm de çözmüşüm gibi hissediyorum nedense..

• liseye kadar öyleydim sonra saldım gitti :D

• bıkkınlık geldi tabi artık ben de sen gibiyim:(

• yanı son güne bıraksam dahi sonuç olumlu oluyordu baktım üniversite bunu kaldırmıyormuş

• oku oku bitmiyoki :D

• Hiç calişkan olamadım.Final haftası lostun bir sezonunu bitirmek gibisi yoktur.Sinav akşami asla çalışmam sınav öncesindeki 3 4 saate calişirdim baktım unv bitecegi yok 15 yıllık eğitim ögretim haytımda hiç olmadıgım kadar çalişkan olmusum 5,5 senede kopya mopya bi şekilde zorla mezun oldum

• nasıl kopya hazırlıyordun?

• Meslek sırı veremem önce bu bilgiyi hak etmelisin :D

• Yaş 24 hala çalışıyorum :s Sadece sınavlar için değil yaptığım her işte özveriliyim. Bulaşık yıkamak, yemek yapmak, sınavlara hazırlanmak... Öğrencilik hayatımda hiç ineklemezdim ama millet kitabı, defteri yediğimi zannederdi. Öyle 2-3 yıl önce geçti, gitti, bitti :)) Yeterliymiş demek ki benim için

• Tembelimmmm .d

• ben üniversiteye kadar hiç çalışmıyordum ama üniversitede derslerim çok iyiydi ve çalışıyordum genelde üniversitede çalışma şansın daha az ama ben her türlü aktiviteyi yapıp aynı zamanda notlarımı düzeltmeyi başardım 1 hafta öncesinden başla ve sadece göz gezdir

• Son günlere bıraktıgından yaz okuluna bırakmışsın. Yaz okulu mantıgını sevmıyorum. Öğrencıyken bizde Allahtan yoktu. Yoksa Bizim paragözler sınıfın yarısını bırakırdı.

• bu derslere hiç çalışmamıştım son gün bile değil:)

• Öncekileri Göster
    • yaz okulunda malesef her ders açılmıyor. yalnız şöyle bişey duydum yaz okulunda daha yüksek not veriyolarmışşş

• O kolay not verme hocasından hocasına değişen bir kavram.
      2 ay sadece gece-gündüz bir derse çalıştığımı biliyorum.

• Tam bir ineğimdir. Ders kaçırmam devamsızlık yapmam.

• çok çalışkan sayılmazdım ama zekam ile telafi ediyordum

Kızlar Ne Diyor 5

• liseden beri çalışkanım evet..

• ya ben hiç ders çalışmazdım gerçi derste de pek dinlemezdim ama sınıftaki not ortalamasının üzerinde not alırdım sürekli...Sınavlara bile çalışmazdım sınavdan bir gün önce sabaha kadar nette takılıp ve hiç uyumadan okula gittiğimi ve sınavdan 5 aldığımı bilirim :D herkes sorardı sınav nasıldı diye bende derdim hepsini salladım azıcıkta başkalarından kopya aldım idare eder işte ama inek gibi çalışanlardan daha yüksek alırdım ve bana gıcık olurlardı :D 4. sınıftan beri hep takdir alırdım ama lisede teşekküre dönüştü o takdirler :D sanırım birazcık çalışkandım :D

• ben hiç calısmadım yanı oyle cok kotu notlarda almadım her vıze sonrası fınallerde her gun tekrar yapıcm dıye sozler verırdık arkadslarla ama fınal gelıp cattıgında ne tekrarı notları buldugumuza sukredelımm durumları mevcuttu ama yanı mezun olduk sonucta...

• Üniversite yıllarına kadar evet. Anadolu Lisesi, hep takdir teşekkürlü geçen yıllar.Ne olduysa üniversiteye gelince oldu. Dersleri hep önümüzdeki sene ala ala geçtim.

• benimde aynen öyle old u üniversitede dondum kaldım

• acikcasi ben okulu sevmeyenlerdenim, ama basarinin yolu da okuldan geciyor maalesef. ders calismak benim icin iskencedir, son ana birakirim.

Yükleniyor...