Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir?

Bir kızdan hoşlanıldı diyelim, bu kızla bir yolunu buldunuz, tanıştınız (face vb). Aşama aşama kız nasıl tavlanılır? Ne zaman çıkma teklif edilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir? Ergenliğe girdiğimde karşı cinsle uzaktan değil da yakından ilgilenmeye başladığımda beynimi yiyip bitiren kemiren soruydu bu Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir? Sağda solda birileri konuşurdu. “Ebruya çıkma teklif ettim , kabul etti” “ Emrah Banu ya çıkma teklif etmiş ama Banu kabul etmemiş” “ Biz Cerenle çıkıyoruz” ..Bu çıkma denen şey ne menem bişeydi az çok anlıyordum da. Anasını satim bi kıza nasıl çıkma teklif edilir onu bir türlü bilemiyordum. Gidip kuru kuru “benimle çıkar mısın” denmez di herhalde. En azından bunun denmeyeceğini almayacak kadar akıllıymışım. Tamam o denmezdi kabul ama ne denirdi. Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir di yahuO zaman böyle internet google yoktu ki arayalım soralım tecrübeli ağabeylerimizden faydalanalım didindik durduk. Şimdi merak edenlere cevabı veriyorum..Soru: Bir kıza nasıl çıkma teklif edilir ?Cevap: bir kıza çıkma teklif edilemez .. evet yok öyle bişey..ÇıkmaTeklif etmek ne yaa. Ha ben illa bi şekil açılmalıyım dersen…kıza “senden hoşlanıyorum” dersin bu da en güzel çıkma teklif etme yöntemidir.Sonradan anladık ki kadınlara yaklaşmanın belli kuralları var. Kadınların kurallar futbol hatta satranç yada “bridge” kurallarından bile zor. Sadece kurallarını öğrenmenin bile en zor olduğu oyun kadın oyunu.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bizim haylaza anlatıyorum anlatıyorum dinlemiyor. İlla bu seti alacakmış. Ricci falan kim ya tanıyan var mı:) link

• önce buluşun bence eğlenmeye yada yemeğe gidin ama arkadaş gibide davranma niyetini belli eder gibide baktın kızla iyi vakit geçirdiniz kızın hoşuna gitti 2. buluşmada sevgilim olmanı istiyorum dersin 2. buluşmaya geldyse %90 evet der zaten

• insan gibi bu konuda bir çok hayvan gördüm

• o nasıl oluyor işte, senin insancan nasıl?

• msnde telefonla vb. söyleyince gerçekten pek bir anlamı olmuyor yüz yüze olduğunuz bir zaman ona duygularını açıp ona sevgilim olur musun de benimle çıkar mısın lafı bence çok hoş sayılmaz

• aynen ya ama karsısına cıkınca elim ayagıma dolastı ellerim titredi direk dedim aynısını

güldü sonra ney dedı sonra olmaz dedi ama 2. kez denıyecegım 1 2 gun net sıtelerınden kızların hassas noktalarını arastaram

• BU HATAYI BEN BİR KERESİNDE YAPMIŞTIM GERÇEKTEN ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUN YÜZ YÜZE DAHA GÜVENİLİR OLUYOO DAHA SICAK KANLI

• önce bir yerlerde buluşmayı teklif et filme gidebilirsiniz ama romantik olsun aşk tesadüfleri sever yada ya sonra vizyonda..orada ona olan ilginden bahset.film de bir yerlerde seni seviyorum geçiyorsa ona dön bende seni seviyorum de:)şaşırt onu:)luna parka götürebilirsin beraber eğlenceli vakit geçirirsiniz hoş bi anı olur kız için.tabi abuk sabuk oyuncaklara binip kusma sakın:(

• kamikaze mesela

• mesela hangi tarz oyuncaklar olabilir?

• kendini değişik göstermelisin herkesten farklı hemen cıvıkça davranmamalısın ki onu bıktırma ve sana önyargılı davranmasın daha sonra onu ufak tefek süprizlerle şaşırtmalısın :)) ve bunları yaparken de ulaşılmaz olduğunu belli et ona ki sana ilgi duysn onu etkileyecek sözler söylemen lazım daha sonra msela ben kötü biriyim ama bir tek sana iyiyim .. kimseyi sevemiyorum senden başka .. yani ona özel olduğunu hissettir.. ufak tefek ama değişik hediyeler alabilirsn ama romantikliğin de çok cıvığını çıkarma yerine göre.. :)) mesela ona bir sürü balon alabilirsn kızlar böyle şeye bayılır :)) ona kesinlkle cinsellik yönünden yaklaşma ki sana bağlansın :) ona tek ve özel olduğunu hissettir... ve daha sonra ilgiyi biraz azalt ki o sana karşı ilgi duysun bir süre sonra onu tam sevgili ve aşık kıvamına getirmiş olursun :)) allah mesut etsin :D

• hemen kopyalıyorum çok iyi

• Ne düşünüyorsun bu kadar faceye iki tiki resim koy, kaynak gözlükleriyle. Muhabbet et facede felan üçüncü kelimede işi bel altına vur, ukala ol, herşeyin en iyisini bil kendi zaten sana aşkım maşkım demeye başlar. Ha birde unutmadan iki lafından biri yatak muhabbeti olsun. Ama bir süre sonra başkasından bunları duyunca ona gider. Gidiş süresini uzatmak birazda performanınla alakalı :))

• Aklı sende olduktan sonra başkasını görmez gözü.Bunları yapmadan kız zaten cepte olmazki. :D

• Öncekileri Göster
  • biraz muhabbet kurmalısın ve sıkıcı olmamalısın sonra bir anda birinden hoşlandığına dair bişeyler yaz eğer faceyse faceye eminim ilgisini çekecektir ve sorar illaki :D onu yazdıktan sonra bi süre konuşma yani netteyken bi süre konuşma sonra konuş ya da o sana yazar zaten alışkanlık yaptıysan konuşmadan duramaz sana sorarsa kim olduğunu kaçamak cevaplar ver sonra da bir anda söyle :D

• Aslında kimse kimseye benimle çıkar mısın diye sormuyo.Konuşuyosun,görüşmeye başlıyosun,habire onla sağa sola gidiyosun,bol bol vakit geçiriyosunuz.Elini tuttuğun anda çıkmaya başlıyosunuz.Olay bu.

Erkekler Ne Diyor 12

• 3ay

Bir de buraya bakın arkadaşım:) www.cikmateklifi.org/.../en-guzel-....html

• Sana uzun zamandır söylemek istediğim çok önemli bir şey var. Söze nasıl başlasam bilmiyorum. Okuldaki diğer kızlardan farklı görüyorum seni Nedense okula geldiğimde ilk sen aklıma geliyorsun. Seni arıyorum günde bir kere görmek yetiyor. İçimden diyorum nasıl konuşabilirim. Nasıl yakın olabilirim . Sadece Hissettiklerimi Söylemek istiyorum. Benimle çıkar mısın ? Metin Budur Arkadaş Bunu Ezberle Kızın Yanına git bir söyle Ama Aranızda arkadaşlık durumu varsa . Aralarından beğendiğin bir kıza gidip bunları söylemek olmaz . Kızla güzel ilişki kurmaya çalış. Ona Fazla Bulaşma , yanında komik espriler Patlat . Sohbet ederken Onları güldür . Ve yaptığın farklı Çalışmalari Mesela Bir Köpeğinin olması ondan bahset eminim ki şaşıracaktır. sonra devamını getir . 1-2 gün Sonra Senin komik esprilerini arayacaktır. Ama kızın yanında saçma Sapan Hareketler yapma Birde Kızın Yanında Centirmen ol Hava Soquksa Ceketini Veya Hırkanı vermeyi Dene Eğer giyerse %50 si Bitmiştir işin. Farklı şeyler Dene. Kızın Facesi Varsa Veya Twitteri Profilini Takip Et . Onun Yaptıqı Seyleri Yapmayı Dene Mesela Bir Oyun Sevmesi. Atıyorum Kız Icy Tower Oynuyor.(Facebookta Bir oyun) Sende Başla Ve Kızın Yanında Konuyu Aç . Bu Oyunlarla Sınırlı Değil. Bir Müzikte olabilir. Kızın sevdiği şarkıları ezberle. Kızın Yanında Muhabbeti Aç . Örnek : Hadise nin Yeni şarkısı çok güzel büyük bir zevkle Dinliyorum . Kıza Böylece Biraz da Olsa Yakınlaşırsınız. Sonra Yukarıdaki Metini Kızın Yanına gidip Söyle Birazda doğaçlama Yap Ezber olduğunu Farketmesin. %90 Tamam Der.Artık Benden Bu Kadar . Bir Faydam Olduysa Ne Mutlu Bana :)

• kızla buluş , zaten gelirse %60 hallolmuştur demektir , kıza buluşmada güven ver %90 son olarak doğru bir şekilde teklif et ve tavla , hayırlı olsun diyelim :)

• buluşma ayarla kızla sonra biraz eğlence birazda güven ver kız senindir.

• valla ben çok çeşidini yaptım ama en güzelini boğaza karşı soledim önce onu aldım bir tekne kiraladım tabi imkanı olanlara çünkü bunu ben bile bıkez yaptım :=) ama muhteşemdi oda kabul etti ama inanmak istemedi sonra boğazın ortasında akşam yemeği yedikten sonra sabaha kadar birlikte uyumak onu buna yaşattığım için mutluyum ama sürmediği içinde mutsuzum :=)

• Hadi çıkalım denmez (eğer yaşın 16 ve altı ise denir).Kız ilgisini çekecek bir aktiviteye davet edilir, aktiviteler birbirini izler, olan olur.

• çok biliyosun sennn

• kendiliğinden olur herşey. al gülüm ver gülüm.

• hoş muhabbet.sıkıldığı zamanlarda senin muhabbetini arasın.ağırdan sat kendini içine tohumu attıktan sonra hafif sula hemen yeşillenir sana.çoğu hemcinsimiz daha tohumu atmadan suluyolar sonra kızlarda cıvıyo, havalanıyo :)

• bi kola içek mi?

• bence bu tip şeylerde sakin olunmalı... yani çok aceleye mahal yok. çünkü bir hevesle başlanılan ilişkiler yarın iki gün sonra mutsuzluk vesilesi olabilir. tarafların birbirine zaman tanıması ve tanımaya çalışması çok önemlidir. tanımaya çalışın. üstelik kişiliğine ilgi göstermeniz karşı tarafında hoşuna gidecek, ona sadece cinsel bir meta gözüyle bakmadığınızı kanıtlar nitelikte olacak ve güven verecektir. acele etmeyin

• vay be herkez ilişki uzmanı olmuş burada,pirate 18 inde delikanlı adamsın,sen önce kendi içinde aşkı,sevgiyi ve tabiki cinselliği ayrıştır,kızlardan ne beklediğini cevapla gerisi kendiliğinden gelişecektir,amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok,abartmayalım..kadın ve erkek ayrılmaz ikili sonuçta.. :)

• Çıkma teklif edilmez.ne diyeceksin benimle çıkarmısın.kendiliğinden akar o bir bakmışsınız çıkıyorsunuz öyle bir teklifte bulunma sakın

• aynen kendiliğinden gelişir hersey sen zamanla bekle ve gör.. ama birde hiç bulaşma sonunda ayrılık olursa aşk acısı çekersin

Yükleniyor...