• Sor
  • Bence

Bilgisayarıma turuva atı virüsü girmişti. Bu ne demek oluyor ?

arkadaşlar bilgisayarıma turuva atı virüsü girmişti söyle birşeylet buluyor ama ben silemiyorum :( C:\Documents and Settings\ILGe\Application Data\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\0\8bdfd40-515605c6 = ZIP = a/Test.class - Java/Exploit.CVE-2012-0507.N truva atı türevi ne demek bu bu dosyayı nerden bulacagm ben :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 6

• Kişniyo mu?

• tek tek klasörleri aça aça bulacaksın :Dantivirüs yok mu yahu

• bu dosya'yı bulamazsın bulsanda silemezsin.. virüs olduğu için bilgisayarın açık olduğu sürece sürekli kullanılıyor gibi gözüküyor ve doğal olarakda açık olan bişeyi silemezsin.. çözüme gelince.. güvenli kip'te açıp o dosyayı bulup silmeyi dene, büyük bir ihtimalle olmucak ama genede dene..

• hala araştırma yapmamışsın örneğin bilgisayarıma tıkla bilgisayarım yazan kısmı sil.oraya c: yaptığında c sürücüsünü açar.bu mantıkla bu dediklerini yazarak takip edersen bulursun.

• Şu erkek arkadaşı bilgisayara format atacak olan sen değil miydin ? Antivirüs kurmamış mı ?

• +1 galiba hala format atılmamış.

• ben olsam kasıt arardım.

• bu adresi not al, bilgisayarı güvenli kipte aç, adres satırına yaz öyle bulur ve silersin, normalde silinmez truva atı

• güvenli kilpte nasıl acabrm denedm f8e bastm ama birşey olmadı ki

• tab ve f8 tuşlarını kullan

Kızlar Ne Diyor 3

• Truva atı virüsü ne yahu :( Neyse bize bulaştırma sakın.^^

• trojen asıl adı truva atı mantığı ile çalışan bir tür virüs kendini iyi bir sistem dosyası olarak gösteren fakat sisteme girerek zarar veren bir virüs.worm yani solucan kadar tehlikeli değil.worm virüsüde kendini kopyalayarak çoğalır.aynı solucan bölündüğü parça kadar yaşar mantığı ile.

• kötüymüş

• Malwarebytes indirip onunla silebilirsin truvaatıni her antivirüs silmiyor diye biliyorum. Ama bu güzel bir şekilde temizledi

• N truva remover ya da cleaner diye arat. Ona yönelik bir yazılım bulursun.. Nedir senin şu PC problemlerinden çektiğin be kızcağız!

Yükleniyor...