Cinler hakkında bilgisi olan var mı? Gelin tartışalım?

Emre963435
Evet arkadaşlar son 1 haftadır kafa yoruyorum bu işlere. Anladığım kadarıyla cinleride uydurmuşlar. Ulan insanoğlunun hayatı yalan mk
Güncellemeler
+1 yıl
+ arkadaşlar hepinizin dinine saygı duyuyorum. sakın dediklerimi ciddiye almayın biraz alaylı bir konuşma tarzım olabilir fakat gerçekten bana olma ihtimalleri çok az geliyor yani tamam size göre varlar. belki başka evrenlerde olabilirler bilimsel bir çalışma neden yürütülmüyor ben onu merak ediyorum eğer varlarsa... veya yürütülüyorda bizim mi haberimiz yok.

herkese teşekkürler bu arada konu sürekli güncel. sizler sayesinde çeşitli bilgiler ediniyorum. ama herşey tesadüfte olabilir.
Cinler hakkında bilgisi olan var mı? Gelin tartışalım?