Kombi nasıl kullanılır?

Para fazlalığından eve kombi yaptırayım, rahata ereyim diye düşünüyordum ama malesef kendi evimde kapıcılık yapıyorum anasını satayım.. Yok suyunu al, yok basınç bilmemnesi, yok düğme buraya doğru dönük olucak vs. vs..Ya arkadaş. alt tarafı, şu sıcak havada, çeşmeden çok ılık su aksın istiyorum. Ama yok, su resmen kaynamış halde geliyor. Mantıken termostat ayar düğmesinin falan açık olması gerekir, ama o da sıfır derecede şu an. Ne yapayım yani?

Anket Sorusu

• Ha o mu, bizim de öyle ya :/ A seç
  • Kombiye ''yapma birader bak ayıp oluyo'' de. B seç
  • Kombiyle ilgilen. Arada sevip okşa. C seç
  • Ben kombiyi söküp attım düzeldi abi. D seç
  • .ıçarım kombine ha, deli midir nedir.. E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• A. şıkkı şöyle ki; ben de aynı sorunla karşı karşıya kalmam vesilesi ile bir kaç servis çağırdım..Bu hani evin su şebekesinden makine gelen su borusu varya, onun makineye bağlanan yerinde bir filtre var.. zaman zaman bu filtre tıkanabiliyor dediler..açıp onu bir temizliyorlar bir kaç kez baktım hakkaten ufak tefek de olsa kum çakıl tortu karşımı birşeyler vardı..Abi böylede anlatılmıyor ki ... Ya hacım rölantiyi bozuyor işte bizim dille..:))) oraya bakmak lazım ama elden gelir mi bilmem ben servise yaptırıyordum..son 4-5 aydır razı oldum artık..

• orda bi vana-tahliye var alt tarafta.. onu bi açayım bakayım ne olucak..

• yahu su veriyorsa tahliyeden basıncı çok yükselmiş demektir havaya uçmayım diye fazla suyu atıyor oradan o iş pek hayırlı değil hocam sen en iyisi kısa zamanda bir servis çağır..belkide bağladıklarında fazla yada eksik su aldılar makinenin içine..

• Kombi yeni, filtrenin tıkanacağını sanmıyorum..

altında tahliye var bir tane ve orada damla damla su veriyor yere. Niye veriyo, anlayamadım.. Çeşmeden gelen su da kaynar kaynar, al çay demle..

:/

Kızlar Ne Diyor 5

• ısı derecesini kombiden ayarlıyosun sonra bataryadan biraz sıcak biraz soğuk açıp ılık ayarı yapıyosun akıllım..

• banyodaki batarya dan koğuk suyuda açsana eski usul o zaman ılık akar işte.kombiyi tanımıyorsan başka yollarıda var elbet

• Ben kombiyi söküp attım düzeldi abi.

• Suyun derecesini düşürmeyi dene.Kombiyle ilgilen. Arada sevip okşa. :))

• Soğuk su kullan. :)

• bi bilsem... :/

• O zaman nasıl sıcak geliyor?

• Öncekileri Göster
  • b şıkkı

Erkekler Ne Diyor 5

• Markası nedir?

• Kombiye hediye alıp akşam yemeğine götürmeyi dene. Şaka bir yana su pompalama işlevini gören alan basınc sağlamış olabilir?

• Kombiyle ilgilen. Arada sevip okşa.

• f: kımbili bili bili bili bom

• F : Köyde kombi yok panpa

Yükleniyor...