İlluminati üyesi olmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Çok güçlüler ben de bi parçaları olmak istiyorum sizce ne yapmalıyım? Elimle horusun gözü yapıp resim mi çektirmeliyim yoksa mason locasına mı kaydolmalıyım? Yahudiymişler diye duydum nolur bilen biri yardım etsin çokistiyorum.

Güncellemeler:
kan içiyolarmış doğrumu

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• illüminati'nin resmi sitesi illuminati.org da 1996 yılında verilen bir bilgiye göre gerekli olan başvuru bilgileri şunlardır:if you decide to join anyway, please send email with the following information:1. your full name2. the sum of all the digits in your social security (u.s.) or passport (int'l) number3. how many fnord!s you've seen in the past 24 hours4. any organizations that you are a trusted member of and would be willing to infiltrate on behalf of the illuminati-and-Yine nette bir forumdan buldum hayırlı olsun :d 1) Ad soyad2)kimlik no veya pasaportundaki rakamların toplam sayı değeri amaaan gerisini çeviremedim:d kan değil vişne suyu veya şarap

• eyvallah

• Öncekileri Göster
    • daral ne alakası var ya kaç tane "fnord!" (her ne boksa) gördünüz diyor son 24 saat içinde

• o kısımda kaldım işte çevirirken

Kızlar Ne Diyor 8

• bu kadarmı yoldan çıktınız ya şeytana mı tapıcaksın artık? öldüğünde cayır cayır yanmayımı istiyosun?

• Burzum dinle

• Hortlatmışsınız gene eskileri haa.

• Bnce dogruu

• hahahaha :D

• iyice sapittin he

• hayattan zevk alamıyorum. gay olucam.

• ol bebegim

• Hayır , kan içtikleri doğru değil . Ama illumunatiye kesinlikle üye olmamanı tavsiye ederim . Sonra illuminatiden bıkıp karşı çıkabilirsin . Eğer bunu yaparsan kesinlikle ölürsün ! Emmy illumunatiye karşı olduğu için öldü . Uyuşturucudan değil . Çünkü otopsi sırasında vücudunda hiçbir uyuşturucu madde bulunmadı . Ama dediğim gibi üye oluptakarşı çıkarsan ÖLÜRSÜN !

• 42gün

mesaj at veya bana soru sor seni uye yapıyım tatlım

• kedi kanı o heem satanistlerin o . kutsal içkileri :I

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben gittimde hehehe tipe bak len de get dediler biraz saygısız buldum onları

• sorma canm ya =)) ++

• itiraf et uykun geldi..

• çok çaresizim nolur yardım edin

• hayır oruç başına vurdu dicem daha biraz önce sahurda yedin içtin..

• sakin ol ve klavyeyi yere bırak evlat.

• bence sen de uyumalısın.

• fetoculara takıl bence daha güçlüler,bandana yerine türban bağlarsın ama jiple gezersin.şimdilerde daha revaçta :/

• en az benim kadar ünlü olmalısın

• 50gün

kendini pencereden aşağı at

• Gerçek anlamda büyük bir servetin yada dahilik sınırlarına ulaşmış bir zekan olması gerekir sonuçta illümünati den bahsediyoruz bağcılar güvercin severler derneğinden değil

• Sağlık karneni al gel hacı.

• İllumunati hayal aleminde yaşıyan insanlar...Üstün ırk diye birşey yok ! Eğer olsaydı bu yahudi olmuyacağı kesindi !İllumunatinin yapmak istediği dinsiz ahlaksız bir toplum düzeni ! Bir kaç milyon salak insanlar topluluğu illumunati ...

• ilgi çekmeye mi çalışıyorsun bilmiyorum.AMA seni almazlar en azından ünlü olman lazım TEKRAR DENE

• zor dostum almazlar seni saygın kişileri sanatçıları falan alıyolar

• ben de çok saygınım

• alırlarsa ol yeni dünya görüşü uzaylı istilasına kadar kayıtını yaptır :)

• önce rötaryanlar felan vardır brosur dagıtıyolar sagda solda onlara sor kesın bılırler, olmadı kiliseden basla sinagog felan derken bulursun yolu

• sende o tip var zaten onların senı bulması an meselesı sen yorulma ...

• ne tip var bende?

• Öncekileri Göster
    • link atsana merak ettim iluminati nasıl bi tipmiş

• link paylasamıomusum sansını kaybettın

• 50gün

hayır yanlış şeytanla anlaşma yap yeter benim gibi bu arada parada verecekler haa önceden bikaç şey ören büyücülükle 666

• 45gün

bu ne * sen illuminatinin ne olduğunu biliyormusun? şeytanamı tapacaksın
    bide gelmiş KS de soruyo *

• Bence döt ister illuminati olmak için Bakınız Lady Gaga >> link Rihanna >> link Beyonce >> link

• muahharzudsaaskjleu

• onda ne dt vardır burdan görünmüyor..

• Kan İçmiyorlarKatılmak İçin Belli Bir Zeka Derece Limiti Vardır Herkezi Almıyorlar .Senin IQ Testinden En Yüksek Notu Alman Gerek.Yahudi Bir Aileden Dogman Gerek.Ruhunu Şeytana Satabilecek Kadar Baglanabilecegini Kanıtlaman Gerek.Ve Onların Her Emrini Sorgusuz Sualsiz Yerine Getirebilmelisin.Param Yok Diye Düşünme Onlar Seni Kralda Yapar Rezilde Yapar.Tipinin Yerinde Olması Lazım Güven Verici Olman Lazım.

• Arkadaşım Bak Anlatayım Ama Bana Kalırsa Girme Çok Kötü Bir Grup Dünyayı Tek Egemenliğe Bağlamak İstiyorlar. Güçlü Görünüyorlar Fakat Deil Çok Zenginler Olan Ünlüleri Felan İllüminatiye Alıyorlar O Yüzden Güçlük Gözüküyolar İlluminatiye bodoslama girilmez ilk Masonluğa girmeniz lazım.Taksimdeki HKMBL var ya Hür ve Kabul edilmiş Mason locası.Oradan üye olacanız nasıl?1-Tanrıya inanmanız lazım,Allah,God,Buda gibi2-Biraz Orta seviye üstünde olcaksınız yani birazcık paralı,zengin.3-dürüstlük,saygınlık,güvenilirlik2 tane Mason bulmalısınız.Sizi locaya önerecek. Mason akrabalarınız felen vardır belki.Locaya sizi önerecekler ve sizi masonlar araştıracak.uygun bulurlarsa çağırıp o 2 masonun şahitliğiyle mason yapacaklar.Bazı görev vazifeler verecekler size.Bu görevlerle yükseleceksiniz. 17.Dereceyi geçerseniz artık İlluminatiye girmişsinizdir.Gizli ayinlere katılabilirsiniz. 17.rütbe alınınca bilmeden illuminatiye hizmet etmeye başlarsınız.

• ullımınatı falan olan herkez köseyı donuyor ama yetenegın olmak zorunda justin bieber mesela bak yetenek var tıpte var adam su an örgütün en gözde uyesi süper kullanıyorlar dövmelerine bakarsan anlarsın baykus falan seytanı temsıl eder hep

• Maçlara kombine alıp mason localarından izlersen neden olmasın.

• only rich people.u r not rich.no money no illuminati.

• i*richer than u imagine

• u r a joker. a car and u r a rich .bla bla bla . hey man dont make me joke.i know ur personality.

• Rihanna tatildeymiş yanına git.herhalde justin bieber ile çıkmak istemezsin.yada tarkanında işin içinde olduğunu söylüyorlar tarkanla bir düet yap.

Yükleniyor...