• Sor
  • Bence

Sağ göğsümün alt tarafı acıyor. Sebebi ne olabilir?

Sağ göğsümün alt tarafı acıyor. Soğuk mu yemişimdir, darbeden mi kaynaklanıyordur ya da ters bi hareketten mi kaynaklıdır? Darbe aldığımı hatırlamıyorum fakat uyurken deli uyurum. Nasıl çözebilirim? Eğilip kalkarken acıyor, normalde de az acıyor.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 1. acı derinin altında mı yoksa kaburga içindemi 2. dokununca tümseklik hissediyormusun

• acı dokununca cok az farkedılıor we tumseklık yok kaburga ıcınde acı oluo

• Öncekileri Göster
    • sabahları temiz açık havada yürü derin derin nefes al
      çay kahveyi bırak

• cok tesekkurler deneyecegım ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 6

• deride acı oluşturacak yara çizik yanıkderi altında apse selülit deriye gelen darbeler künt travmakaslarda myalji myozit kasların aşırı zorlanmasıkemiklerde kırık fraktür akçiğer zarında iltihap yapışıklıkakçiğerde enfeksiyonpsikolojik nedenlerhematolojik bozukluklartuberkülozsoğukta kalmak klima altında yatmakaklıma gelen sebepler bunlar

• ama hangısı ? thx

• işte onuda doktora gidince söylerler :)))

• Dostum dediğin gibi birşeyleri dert edersen olabilir böle şeyler ayrıca şeyden de olabilir sıcak havalara güvenip çıplak yatarsan gece fena çarpabiliyo..O yzden biraz daha dikkat et kendine sıcak tut kendini ve o bölgeni geçer merak etme:) Devam ederse de doktora gözükmeyi unutma..Geçmiş olsun:)

• saolasın eyw. ;)

• kaburgayıda kırmış olabilirsin bunun için darbeye gerek yok ters bi hareket yapman yeterli... bi röntgen çektir bence

• kırmıs olsam su an yerınde duramamam gerekmezmi ?

• Öncekileri Göster
    • yok bende yaratmıyor. iyileşmiyorda öyle kalıyor... biraz spor yap kasları güçlendir hissetmessin bile

• :(

• muhtmelem cereyanda falan kaldın ona bağlı eskilerin deyşimiyle "yel" olmuşsun..ateşin,çok ağır öksürüğün falan yoksa endişelenme.ağrı kesici yada kas gevşetici bir ajan kullanabilirsin...

• Üsüttünmü dostum neler oluyor =)) açık yatma sabaha doğru pis çarpar

• nasıl gecer ?

• bol ter atarsan gecer diye biliyorum

• ins tesekkurler
      ;)

• Soguktur soguk kaslar cekmistir bende de oldu biara klima altinda yatma

• staj yaptıgım yerde klımaya maruz kaldım dogrudur fakat ozaman nıe hareket edınce acıo ?

Yükleniyor...