• Sor
  • Bence

Bir erkekle arkadaş olmak için ne yapmalıyım?

Okuldan bi çocukla arkadaş olmak istiyorum ama çıkmak falan değil tamamen arkadaş kanka bunu nasıl yapıcam ? Çünkü biraz soğuk biri

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• benim kanka diyebilecek bir sürü kız arkadaşım vardı çokta işe yarıyorlardı hepside kafa kızlardı baştan beri yan gözle bakmadım onlarda tanıdıkça sevdiler beni iyi bi arkadaşlık oldu

• Tamamda senin arkadaslıklarını sormuyorum ben nasıl arkadas olurum diye soruyorum :)

• beni örnek al diye yazdım zamanla olur bu işler .)

• Takılak mı de.

• ne içiyon kanki çaymı kolamı emirvaki bi tip gibi davran hoşuna gidicektir cafede falan işte okulda kampüste yanaş :D

• Ben olsam yanlış anlardım o zaman :D

• kanka olmak istemek diye bir durumu da ilk defa duyuyorum... hemde soğuk biri ile kanka olmak istiyorsun çok ilginç...

• soğuk biri ise neden onla arkadaş -kanka olmak istiyorsun peki ?

• Aynı tipteniz ve onu uzun zamandır tanıyorum

• onun ortamına gir, ama ya çocuk ondan hoşlandığını düşünürse.

• Kız ve erkek arkadaş olamaz öncelikle bunun ayrımını bil. Bir kızla arkadaş olmayı dene. Yoksa zamanla arkadaşlık duyguları yerini aşka bırakır . Çok gördük burada kankama nasıl teklif edeyim diye soru soranları haberin ola.

• bu sorumu incelemelisin :) videoları izle lütfen link

• Gel Otur Yanıma Bi Çay İçelim Kanka :D

• erkekle kadın arkadaş olamaz kankamış

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşın mı yok, yoksa buzluğundan korktunda kanka ayağına mı yatıyorsun :)

• Fazla arkadasım yok :) ve çok yanlız hissediyorum tabiki ilişki anlamında değil arkadas olarak

• bence bir bayan seç akıllısından daha mantıklı erkekle sınırlı paylaşımm oluyor çünkü.. ama kız öyle değil benim 10 yılı aşmış arkadaşlıklarım var çok da seviyorum dostlarımı... iyi bir kız arkadaş kız kardeş gibidir unutma..

• sadece arkadas olamazsın. ıllakı ya o sana yada sn ona bırseyler hıssedeceksınıdr.

Yükleniyor...