• Sor
  • Bence

Nokia c3 almayı planlıyorum, nasıl sizce?

nokia c3 almak istiyorum sizce nasıl kullanan var mı whatsapp ı destekliyor mu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kesinlikle alma..android işletim sistemli bir telefon alırsan her ihtiyacını görürsün...whatsapp dahil..

• marka önerir misin

• htc wildfire s - samsung galaxy w - sony experia neo v ...500-700 lira arasında telefonlar

Erkekler Ne Diyor 5

• sakın c4 alma mazallah patlar falan sıkıntıya gerek yok :(

• android işletimli cihazları öneririm ama sadece whatsapp ve face diyorsan nokia c2 02 android dersen galaxy y yada gio derim ben gio kullanıyorum çok memnunum cebimdeki bilgisayarım gibi.

• c3 alıcam diye takılma özellik performans fiyat gibi şeyleri araştır iyi markaların kötü ürünleri olabiliyor whatsapp dediğin şey onlarca telefonda mevcut.

• yardımcı olur musun

• Şimdi Boşa alma Telefonlar 2'ye Ayrılır iPhone ve Digerleri Diye :D Alcaksan iPhone al :))

• malasef en güzeli samsung galaxy

• ne kadar

• modelleri vr işte 400 den başlıoyor bir araştır

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben kullanıyorum memnunum güzel telefon

• whatsapp var değil mi

• o ne desem? Messenger falan mı kullanmıyorum. Çalıştırıyordur heralde

• eskiden kullanıyordum rahmetli oldu :D kullanmana baglı aslında ama hiç düşünme bence hiç bir özelliği yok :/

• Evet whatsapp falan çalışıyor ama onun yerine e72 falan al

• ona bütçe yetmiyor şuan :)

• Öncekileri Göster
    • 400 e kadar :(

• Blackberry alabilirsn bence. Ama nokia c3 alcaksan 7 aydır kulanıyorum herhangi bi sorunu çıkmadı. Şaka tabi bi kaç kez arama kapatma tuşu bozuldu. Ki ablamda c3 almıştı onunkiside 3-4 ay sonra bozuldu. Sonra kendiliğinden düzeldi.

Yükleniyor...