• Sor
  • Bence

Aşk sizce neyin kısaltması?

A.Ş.K neyin kısaltmasıdır sizce(aşk tanımlanamaz vs.cevaplar değil arkadaşlar aşk neyin kısaltması soru budur)

Anket Sorusu

• A seç Abartılı Şatafatlı Körlük
  • B seç Alışılmadık Şablonlar Kaosu
  • C seç Anında Şebek Kontenjanındasın
  • D seç Arsız Şov Krallıgı
  • E seç Aşık Şaşkınlar Kulubu

En İyi Görüş

• Aşkın kısaltmaları ;Abartılı Şatafatlı Körlük* Asılsız Şehvet Kandırmacası* Alışılmadık Şablonlar Kaosu* Ah Şu Kadınlar* Abuk Şempanzeler Kulübü* Aman da Şahlanıyor Kıratım (Cesur aşk)* Anında Şebek Kontenjanındasın (Aptal aşk)* Asla Şaka Kaldırmaz (Ciddi aşk)* Açılmayan Şemsiye Kanatması (Terk edilmiş aşk)* Amorti Şansına Kalmış (Umutsuz aşk)* Azıcık Şampanya Koyayım mı? (Art niyetli aşk)* Anında Şakkadanak Kapılmışım (İlk görüşte aşk)* Aman Şablonu Kırmayalım (Sıradan aşk)* Ağrısız Şahsiyet Kanatılır (Karşılıksız aşk)* Arada Şizofrenlik Kaçınılmaz (Platonik aşk)* Aman Şahan Kaçmasın (TV programı aşkı )* Abi Şampiyonluk Kesin (Takım aşkı )* Abramovich Şevçenko'yu Kapacak (Transfer aşkı )* Avrupa Şirazeyi Kaçırdı (Dış politika aşkı )* Abe Şugar Kapçıkağızlı( Roman aşkı )* Asın Şuh Kadını (Bağnaz aşk)* Avşar Şutladı Kaya'yı (Magazin aşkı )* Arboretum Şebboyu Kıskanır (Botanik aşkı )* Amirim Şüpheliyi Kaçırdık (Görev aşkı )* Aman Şahane Kitap (Okuma aşkı )* Ahlat Şerbeti Kesmez (Tatlı aşkı )* Arsız Şov Krallığı (Reyting aşkı )* Az Şnitzel de Koysana (Gırtlak aşkı )* Acur Şalgam Kabak (Kabzımal aşkı )* Acımam Şamdan'ı Kapatırım (Bonkör aşk)* Aslında Şurup da Kesmez (Bir grip aşk)* Abicim inan Kaçırmadım (Yalan aşkı )

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...