Aşk sizce neyin kısaltması?

A.Ş.K neyin kısaltmasıdır sizce(aşk tanımlanamaz vs.cevaplar değil arkadaşlar aşk neyin kısaltması soru budur)

Anket Sorusu

• Abartılı Şatafatlı Körlük A seç
  • Alışılmadık Şablonlar Kaosu B seç
  • Anında Şebek Kontenjanındasın C seç
  • Arsız Şov Krallıgı D seç
  • Aşık Şaşkınlar Kulubu E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aşkın kısaltmaları ;Abartılı Şatafatlı Körlük* Asılsız Şehvet Kandırmacası* Alışılmadık Şablonlar Kaosu* Ah Şu Kadınlar* Abuk Şempanzeler Kulübü* Aman da Şahlanıyor Kıratım (Cesur aşk)* Anında Şebek Kontenjanındasın (Aptal aşk)* Asla Şaka Kaldırmaz (Ciddi aşk)* Açılmayan Şemsiye Kanatması (Terk edilmiş aşk)* Amorti Şansına Kalmış (Umutsuz aşk)* Azıcık Şampanya Koyayım mı? (Art niyetli aşk)* Anında Şakkadanak Kapılmışım (İlk görüşte aşk)* Aman Şablonu Kırmayalım (Sıradan aşk)* Ağrısız Şahsiyet Kanatılır (Karşılıksız aşk)* Arada Şizofrenlik Kaçınılmaz (Platonik aşk)* Aman Şahan Kaçmasın (TV programı aşkı )* Abi Şampiyonluk Kesin (Takım aşkı )* Abramovich Şevçenko'yu Kapacak (Transfer aşkı )* Avrupa Şirazeyi Kaçırdı (Dış politika aşkı )* Abe Şugar Kapçıkağızlı( Roman aşkı )* Asın Şuh Kadını (Bağnaz aşk)* Avşar Şutladı Kaya'yı (Magazin aşkı )* Arboretum Şebboyu Kıskanır (Botanik aşkı )* Amirim Şüpheliyi Kaçırdık (Görev aşkı )* Aman Şahane Kitap (Okuma aşkı )* Ahlat Şerbeti Kesmez (Tatlı aşkı )* Arsız Şov Krallığı (Reyting aşkı )* Az Şnitzel de Koysana (Gırtlak aşkı )* Acur Şalgam Kabak (Kabzımal aşkı )* Acımam Şamdan'ı Kapatırım (Bonkör aşk)* Aslında Şurup da Kesmez (Bir grip aşk)* Abicim inan Kaçırmadım (Yalan aşkı )

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 16

• bir gün aşık olursam bunu en güzel şekilde ifade edicem.

• Çok ilginç bu soruyla farkettim eşimi gördüğüm de ilk söylediğim kelimeler Aa Şu Kim şaşırdım valla ne diyim kermes te bildiğim bir tezgahta yabancı birini ( eşim i )görünce ablama böyle sormuştum

• A-teş Ş-evkat K-alp :D

• Abartılı Şatafatlı Körlük

• AldanmakŞaşkınlıkKorku

• Alinin Şeydayı Kacırması

• ACIYA ŞİKAYETSİZ KATLANMAK

• AŞK=Aradığın Şeyin Karşılığı:))

• Aklımın Şaftı Kaydı :C

• aptallaşmış şaşkınlar kurulu

• ruh halime göre yazıyım bari Artık Şaka Kaldıramıyorum

• saskinlar klubu bu ama asil asiklara aid cunku asil askin gozu kordur deyirler ya asil asiklarda nneyi neden yaptiklarini bilemiyorlar saskinlar kimi

• azmanin sirinleri kovalamasi

• Acıya Şikayetsiz Katlanmak

• Akşama şehriye koy

• tam senlik cevap..çok güldüm...

• Öncekileri Göster
    • canımsın yaaa..sen süpersin..gerisi boş...:))

• ... Kotunu giy,burcuma git :) Oooo piti piti oynayın karşılıklı :)

• Aha.Şimdi.Kakayı yedik

Yükleniyor...