• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi?

Arkadaşlar 1 ay sonra erkek arkadaşımın doğum günü. Kendisi 19 yaşında. 1 yılı aşkın bir ilişkimiz var, geçen sene uzaktan kumandalı araba almıştım araba delisi diye. Bu sene öyle bi şey alsam çocuksu bulacak. Zaman geçtikçe olgunlaşıyor insan. Tişörtmüş saatmiş parfümmüş öyle klasik şeyler de almak istemiyorum. Yaratıcı ve orijinal fikirleri olan var mı?

Güncellemeler:
Dalga geçmek yerine biraz ciddi cevaplar verebilirsiniz mesela? Kendisi çocuksu bir yapıya sahip, ben de öyleyim. Uzaktan kumandalı araba küçücük plastik bi şey değil. Müthiş bir şeydi ve gören herkes oha diye baktı. Hiç sokakta kullanasınız gelmiyor mu allah aşkına? Benim babam bile 50 yaşında ve sürerken müthiş zevk alıyor. Dalga geçip ciddiye almayacaksanız boşuna elinizi yorup bi tarafınızı zorlamayın.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• uzaktan kumandalı araba almıstın 19 yasındami yoksa 9 mu acaba anlamadım nelerden hoşlanıyorsa tuttuğu takım varsa sapkası tesbihi cakmagı cuzdanı olabılır romantik biriyse romantik birsey olabiir bi tişortun ustune baskı ile ıkınzıın resmı olabılır yada bardagın ustune yada yastıgın ustune

Erkekler Ne Diyor 9

• link işini görür sanırım

• Kristal Cam'ın içine birlikte olduğunuz bir fotoğrafı işlettir.Ucuz fiyata bunu yapan yerler var.

• sen ona pocket bike al sana kurban olur o okadar diyom sana

• akülü araba

• İşte bunu arıyordum!

• neyse kızmış galiba gerçekten bi fikir vereyim bu antika arabalar var ofislere süs olarak konan eski arabalar bende de arabalara ilgili biriyim ve onları çok severim güzel hediye olabilir

• extremecube diye geçen neomiyum mıknatıslardan olusan sıradan olmayan değişk bir hediye alabilirsin mesela :)

• Parfüme klasik demişsin ama Rochas Man al ikinizde bayılacaksınız buna eminim. Kokusu gerçekten müthiştir ve sen ona sadece bir kutu parfüm değil yıllarca kullanacağı bir parfüm markası vermiş olursun :)

• Geçen yıl uzaktan kumandalı araba aldığına göre bu sene de su tabancası almalısın...

• direk lisanslı taraftar tşörtü al bunu beğenmıyecek erkek yok :D

• Hayır. Ks halkına yardım etmek bizim görevimiz B-)

• yardımsever arkadaşım benım 1tanesin KS üyeleri adına sana minnattarız iyiki varsin iyiki bizimlesin :D seviliyorsun

• araba yarışı cdsi

Kızlar Ne Diyor 2

• sırf hediyemi istiyorsun yoksa kendindende bişeyler katabileceğin bişeymi istiyorsn?

• Kendim katmayı daha çok istiyorum

• Öncekileri Göster
    • Mükemmel olur bu, çok teşekkür ederiim

• önemli diil mutluluklar size =))

• 18 yaşında uzaktan kumandalı araba mı aldın :D link Bu yıl bundan al gelecek yıl araba alırsın

• hiç mi üşenmedin pampa :D

Yükleniyor...