Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi?

Arkadaşlar 1 ay sonra erkek arkadaşımın doğum günü. Kendisi 19 yaşında. 1 yılı aşkın bir ilişkimiz var, geçen sene uzaktan kumandalı araba almıştım araba delisi diye. Bu sene öyle bi şey alsam çocuksu bulacak. Zaman geçtikçe olgunlaşıyor insan. Tişörtmüş saatmiş parfümmüş öyle klasik şeyler de almak istemiyorum. Yaratıcı ve orijinal fikirleri olan var mı?

Güncellemeler:
Dalga geçmek yerine biraz ciddi cevaplar verebilirsiniz mesela? Kendisi çocuksu bir yapıya sahip, ben de öyleyim. Uzaktan kumandalı araba küçücük plastik bi şey değil. Müthiş bir şeydi ve gören herkes oha diye baktı. Hiç sokakta kullanasınız gelmiyor mu allah aşkına? Benim babam bile 50 yaşında ve sürerken müthiş zevk alıyor. Dalga geçip ciddiye almayacaksanız boşuna elinizi yorup bi tarafınızı zorlamayın.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

  • uzaktan kumandalı araba almıstın 19 yasındami yoksa 9 mu acaba anlamadım nelerden hoşlanıyorsa tuttuğu takım varsa sapkası tesbihi cakmagı cuzdanı olabılır romantik biriyse romantik birsey olabiir bi tişortun ustune baskı ile ıkınzıın resmı olabılır yada bardagın ustune yada yastıgın ustune

    0|0