Devamlı aburcubur fast foodla günde en az 3000 kalori alımıyla 1 ayda 7 kilo almak normal mi?

Gizli Üye
Yaa 1 aydır devamlı sağlıksız besleniyorum. Sabah bir başlıyorum gece yarısına kadar elime ne gelirse yiyorum. Ağzım resmen boş durmuyor. Günde en az 3000 kalori alıyorumdur. Geçiyordur bile bence:D Normal mi 1 ayda 7 kilo?
Devamlı aburcubur fast foodla günde en az 3000 kalori alımıyla 1 ayda 7 kilo almak normal mi?