• Sor
  • Bence

Lucky Strike mentollü sigara sizce nasıl?

evet biliyorum sigarayı bıraktım da arada bir kaçamak yapıyorum yine çaktırmayın. Lucky Strike'ın mentollu sigaraları çıkmış. Düğmeye basıyosun mentollü oluyo. gözünü sevdiğim teknolojisi. sizce nasıl bu sigara? aylardır içmiyorum diye mi bilmem ben çok beğendim.

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Kent switch gereksiz pahalıMarlbora blue ice normalde de mentollü, düğmeye basınca extra mentollü oluyor, ayrıca hemen biten bi sigara ne olduğunu anlamıyosun, kışın hastayken içiyordum.Lucky Strike tam ayarında olmuş, fiyat iyi, tadı iyi, içim süresi iyi, arada değişiklik olsun diye aldığım tek sigara.He birde murattinin en iyi olduğunu idda eden arkadaşlar hayatında Camel Soft içmemiş sanırım

Kızlar Ne Diyor 8

• Onu degilde malboronun dugmeye basinca mentollu olanini denedim merakdan guzeldi:) Bu dediginide denicem arkadasimda soyledi:P

• lucky strike güzel sigara özellikle mentollü ve bluesu çok güzel mentollü de istediğinde patlatma olayını seviyorum ven son bir iki nefes kala patlatınca sigaranın boğduğu nefesini boğazını temizliyor baya denemediysen blue olanını da dene çifte kavrulmuş tütün ve içimi çok güzel.

• mentollu blue değil mi zaten?

• blue dediğim beyaz-mavi olan

• Kent miydi yanlis hatirlamiyorsam, onun da ayni turden sigarasi var, bayadir da piyasada. Mavi kutulu falan bir sey, adi switch. Mentolsuz hali bir seye benzemiyor ama mentollusu fena degil.

• dugme dediğin minicik bir top :D bildiğin ferahlatıyo ama bok boktur sonucta ha mentollu ha degl

• ister mentol ıster karadut ıcmem ben sıgara :)

• karadutlu sigara varmı lan

• attık işte agır acemi :/

• beğenmedim

• Ben çok seviyorum

• mentollü sigara nedir allasen?

• filtresinde mentol var çekince nefesin açılıyo google a yaz görürsün.

• peff. "olmaz olsun mentollü sigara" dediydim de.neyse. he diyim bari.

• aferin

Erkekler Ne Diyor 18

• sigara bitince düğmesini de içmiş oluyor musun gerçekten merak ettiğim için soruyorum:)

• düğme filtrede. filtreyi içiyorsan evet diyebilirim.

• Kent daha iyi :)

• viceroy un mentollüsünü içmiştimde lucky strike içmemiştim.şu patlatma olayını merak ettim.burda okuyunca gidip aldım.bakalım iftardan sonra deniycem :)

• Aşırı mentol çekiyor boğazına kötü oluyor, Marlboro ice blue, cant gibi birşey işte normal Lucy daha iyi bence :)

• çıt yappmazsan normal lucki oluyor zaten.

• E Hacı çıtlatmıcaksan niye alıyon ki zaten.Normal lucky al :D Yada cant falan al, 2-3 dumanlık kısmına gelince patlat daha iyi.yoksa başta patlatırsan içemezsin :D

• sıkıntı yok merak etme sen

• mentollü sigaraları,boğazım kötü olduğunda tercih ederim.Winston softa devamAma ilginçmiş,denemeli :)

• bu hafif değil ama diğer mentollu sigaralar gibi. yani ağır bi sigara, çıt basıyosun mentollu oluyo. istemezsen mentolsuz de içebilyiosun. çok iyi.

• Gayet güzelmiş o zaman sevdim,deneyeceğim. :)

• Marlboro Blue İce tek geçerim...

• marlboro blue ice çok daha iyi.

• Kent Switchler daha güzel ilk Kent'te çıktı zaten bu teknoloji.

• kent switch ve marlboro blue ice dururken lucky strike da nedir dostum ?

• kent switch bişeye benzemiormuş diyorlar. lucky strike güzeldir.

• Öncekileri Göster
    • genelde öyle :D Marlboro parlıament kent hepsi zirve başkasınıda içmiyorum bu bi tesadüf mü .p ? :D

• tütün experimisin mk sen :D kent içtiğim en adi sigara. Rothmans dene ;)

• İcımi hos güzeldir ama keyif sigarasadir surekli icince bayiyo

• babaların babası sicilia mafyasının başı kırmızı marlboradır

• pek hoşuma gitmedi kırmızı çok daha güzel

• ben hıc tavsıye edmıyorum pampa :D murattı her zaman en iyisidir :D

• +++

• Bir arkadaşım ikram etmişti, haberim yok birden "çat" edince bir sövmüştüm içtiğin sigaraya diye..meğer öyleymiş..

• tiryakiyken içmiştim bikere, ozaman sevmemiştim. şimdi güzel geliyor

• Clint Eastwood 'un sigarası yahu onla büyüdük:)

• kent switch de öyle

• bilmem hiç denemedim :/

• marlboro nunda var kaçamagını onla yapmanı tavsıye ederım ls de denedım ama marlboro giber

• marlboronunki de çıt basınca mentollu mu oluyo? ben çünkü yarısına kadar normal ondan sonra mentollu içiyorum

• yok marlboro da oyle

• yok marlboro da oyle.

• askerde içtim biraz fena değil.

Yükleniyor...