NUTELLAnın gizli tarifi? (:

Nutellanın gizli tarifini bulan var mı? Yada içindeki o bağımlılık yapan maddeyi bide helede bu sıcakta resmen akan bir çikolataa:)ihihihihii:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• onu kimse bulamaz :D gerçi ben bulurumda bu ramazanda zor hacı ya uğraşamıcam şimdi :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Allahtan çikolata sevmiyorum :)

• "kalk git nutella al ye" mi diyorsun şimdi :( ya bana sorarsan içinde coco'nun topları vardır. yani topları... topları :) link

• yiyebiliyosan benim yerimede ye :(

• şuan evde yok... hava da çok sıcak :( canım çekti ama dışarı çıksam ızgara olurum :( sonra beni yerler :(

• anneeeee bana niye nutella almıyosun ! :))

• o kadar sağlıksız bir ürün ki çocuklarınıza yedirmeyin...

• reklamda, nutella yapan amcanın ağzına soktuğu yaladığı kaşıkla tekrar nutellayı karıştırması sonrasında ortaya çıkmış deniyor bilemiyorum..

• "en iyi kakao ve süt, yeni kavrulmuş taze türk fındıkları... ama en önemlisi 50 yıllık tutku dolu bir deneyim ve nutella'nın benzersiz tadını koruyabilmek için sadece cam kavanozda..." dikkat ettimde benden iyi pazarlamacı olur :DD

• ezberi kuvvetli arkadasım benim :D :D

• Öncekileri Göster
    • o o sakın onu ben sanmayın. Mutlumusun smdii :)

• haha :) aynen :)

• coco colanın tarifini bulmak gibi bişey olur direk seri üretime baglar parayı bulurdum şahsen :D

• pampa içinde bol bol fındık var ki buda insanları cezbediyor :D ve sizin gibi nutellaa hastaları yüzünden saahibi paranın ...koydu :D

• haketmiş artık kimse yaaa bu ramazan gününde insan suyu bırakıp nutellayı sayıklarmı:D

• hahaahah .D:D öyle diyorsan öyle olsun pampa ekmenen ye :d

• icinde alkol var diyorlar... malum her otta motta alkol var bagimli yapiyor diyorlar ya

• pampa içinde alkol varsaa eğer R-OH bağları insanaa mutluluk verir şekil A yeni rakı (=

• Brezilya Sao paulo dan getirilen boğa döllerinin meşhur isveç çikolatasıyla harmanlanmasının sonucudur nutella.Karadeniz fındıkları ise palavra...

• ciddi misin ? :S

• valla

• of Allahım sen boş varlıklardan eyleme...

• okadar gizli ki ben de bilmiyom

Kızlar Ne Diyor 4

• 50 yıllık tutku dolu bir deneyim yapıyor adamlar bırak da bağımlılık yapsın :)

• nedir bu nutella saçmalığı.

• canlı bir varlık olsa cekemiyosun dicem ama çikolata yani :)

• :)) yahu yok be bacım çok abartmadınızmı bu nutellayı sadece bi çikolata

• evet çikolata ama bu sıcak ramazan gününde su degil yemek degil basıma o vurdu :( :)

• Sen misin yoksa ;D

• kabak gibi ortada "En iyi kakao ve süt, yeni kavrulmuş taze türk fındıkları... Ama en önemlisi 50 yıllık tutku dolu bir deneyim ve Nutella'nın benzersiz tadını koruyabilmek için sadece cam kavanozda..." ;);)

• yemin ederim reklamı canlandırdım o adamın sesini duyar gbi oldum :D

• :D:D

• Gizlilere saygı :)

Yükleniyor...