Bankada ortak hesap nasıl açılır?

Arkadaşlar ben bankada hesap açtırmayı düşünüyorum fakat sevgilimle ortak açabilme şansımız var mı ? Babamın haberi olur mu açtırırsam?Sadece onun adına açamıyoruz çünkü kendi hesabında ki paralar trafik cezası olduğu için çekiliyor.Ortak açabilirsek oradan da parayı çekerler mi? bilginiz varsa yardım istiyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 2

• sana bir iki nasihat çekeyim ister dinle ister dinleme ,ortada üç kagıt kokuyor,birkere hiç kimsenin hesabında trafik cezası çekil mezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz yalan söylemiş sana

ikicisi ,sevgiline ne kadar güveniyorsunba banla bile güvenemezkenn sakın açma böyle bir hesabı,ortak hesabı tek başına boşaltabilir,

lütfen bu kadar saf olmayın ,ve hiç kimseye bile güvenmeyin ,ilerde üzülebilcegin şeyler olasına izin verme

• tamam da zaten ben para yatırmıcam ki ailesi gelecek için birikim yapın dedi onun adına hesap açamıyoruz benim adıma olacak ve o biriktirdiği parayı yatıracak kendi parasını alacak hali yok ya ortak hesap aklına bile gelmedi

• umarım sen haklısın,bu tür filimleri çok syrettim

• sevgilimin beni kandırdığı falan yok üstelik ortak hesap isteyen benim o senin adına açalım dedi ama ben seneye burada olamayacağım için istediği zaman para çekebilsin diye istedim böyle bir şeyi henüz ona söylemedim bile.üstelik aileler bile tanışırken ne alıp kaçmasından bahsediyorsun trafik cezası dediğimde kaza geçirdi yüklü bir para ödemesi gerekiyor babası hesabına para yatırma alırlar dedi benim yanımda üstelik saf da değilim bu kadar şeyden sonra diyecek bir şeyin var mı

• Çekerler , babanın da haberi olur

• teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...