Anksiyete bozukluğu aşırı kaygı yaşayan var mı varsa nasıl yendiniz?

Gizli Üye
Aranızda anksiyete (aşırı kaygı) bozukluğu olan var mi varsa nasıl yendiniz ilaç kullandınız mi kullandıysanız işe yaradı mi yoksa sadece psikologla seanslarla yendiniz mi lütfen sadece bu rahatsızlığı yaşayanlar cevap versin yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar
Anksiyete bozukluğu aşırı kaygı yaşayan var mı varsa nasıl yendiniz?