• Sor
  • Bence

Anksiyete bozukluğu aşırı kaygı yaşayan var mı varsa nasıl yendiniz?

Aranızda anksiyete (aşırı kaygı) bozukluğu olan var mi varsa nasıl yendiniz ilaç kullandınız mi kullandıysanız işe yaradı mi yoksa sadece psikologla seanslarla yendiniz mi lütfen sadece bu rahatsızlığı yaşayanlar cevap versin yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• var pek yenemedik hala devam ama önemli olan kendi kenedeni motife etmeye calısmak aslında iş birazda kendmzde ilacta önemli tabi doktora gitmek lazım bu hastalk ilerlerse yabancılasma durumu ortaya cıkar diger adı depersonalizasyon oda kötü dikkat etmek lazım ..

Erkekler Ne Diyor 3

• inceldiği yerden kopsunn

• öyle ama işte insanin ruh sağlığını bozuyo valla :(

• bunu içtenlikle söyleyip geriye bakmazsan o duygular düşünceler sönüp gidiyor

• tam 5 yildir cekiyorum bu hastaligi, yaygin anksiyete var bende,ilaclar yuzde 30-40 yardim ediyor gerisinide psikoterapi ile uzman kisilerden yardim alarak tamamlamaya calisabilirsin, verilen ilaclar genelde mutluluk haplari diye tabir edilen serotonin haplaridir, kimilerine fayda ettigi gibi kimileride yan etkilerinden dolayi birakmak zorunda kalir. Tam olarak hangi anksiyete teshisi konuldu sana, biliyosun anksiyetenin cesitleri cok..merak ettigin bisi varsa sorabilirsin. selamlar

• vardı doktora gittim yenmeye çalışıorm

• ilaç mi kullanıyosn peki

• Öncekileri Göster
    • peki ilaçların faydasını gördün mü

• yani ilaçlar yardımcıdır,olay kendinde bitiyor,rahat olacaksın ilaçlar sana destek olur tek başına iyileştiremez seni

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...