Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Yaşa göre ideal ayakkabı numarası kaçtır sizce?

Yaşa göre ayakkabı numarasında ideal olan nedir sizce ? sizin yaşınız ve ayakkabı numaranız kaç ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu soru ilginç mesela. Yaşa göre nasıl oluyor ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaşa göre mi? kiloya göre olsaydı bi nebze anlardım.

1.83 boy 70 kg -41.5

(42 büyük geliyor,41 de küçük :)

0|0
    0|0
  • doğduğumdan beri 43 giyerim ben

0|0
    0|0
  • manyak mısın nesin?ayakkabı numarası yaşa göre değil ayağın boyutuna göredir...

0|0
    0|0
    • 10 yaşındaki çocuğun kilosu orta düzeydi olduğu halde 40 mış ayakkabı numarası yaşına göre büyük yani onu öyle görünce normal mi diye sordum yani

• biraz fazla gelişmiş..ama sağlık problemi yoksa bir sorun yoktur...

• ben 40 giyiyorum ama yaşla numaranın bi ilgisi yok boyla ilgisi var boyum 183 ..

0|0
    0|0
    • ayağınız kaç cm ölçebilirmisniz bir çok küçük gibi geldi o boya

• Yaşla değil boyla alakası var o sizin 10 yaşındaki çocuğun 40 giymeside doğal birşey çünki gelişim döneminde önce ayak büyür sonra boy uzar benim kardeşimde 13 yaşında 47 giyiyor boyu 183 doktora götürdük hiç bir hormon bozukluğu vesayre olmadığını söyledi zaten uzunluk genetik ayağının büyük olmasının sebebide boyunun daha uzayacağından kaynaklıymış 2 metreyi geçecekmiş yani gelişim döneminde orantısız olması normal yetişkinlikten sonra ayakkabı numarası orantılımı orantısızmı bakılmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaşa göre olmaz ki o bunuda yeni duydum boya göredir o mesela aynı yaşta bir kız arkim var o 35 36 giyiyor ama ben 39 aslında alakası yok soru mantığına göre hep belilrli yaşta olanlar için hep belirli ayakkabılar üretilir yok öyle bişi:):):):)

0|0
    0|0
  • yaşa göre değil boya göre olur o :)

0|0
    0|0
  • 22 yaşındayım 37 giyiorum yaşla alakalı mı ayak numarası :S

0|0
    0|0
  • Yaşla alakası yoktur ki.Boyla alakası var.

24 yaşımdayım 41 giyiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...