Evli erkekler neden boşanamazlar?

Evli erkekler genelde başka kadınlara neden aşık olur. Bir de aşık oldukları halde neden boşanamazlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok güzel bir soru bence niye derseniz bizi anlayabilmeniz için güzel bir noktaya değinmiş..Son derece basit bir gerçek erkekler evlenemek için evlenmezler bir kadınla hayatını birleştiriyorsa onu gerçekten sevmiştir. aşık olmuştur..gelelim hayatındaki diğer kadına , karısını boşayıp diğer kadını neden almadığına. çünkü herne kadar aldatsada sorunları olsada evli kalıyorsa ana sebep kadını hala diğer kadından fazla seviyordur. ama ikinci kadın bunu anlamaz daha doğrusu anlamak istemez kadın egosu buna izin vermez çünkü hep başka sebepler yükler ama dediğim gibi bir adam kimi daha çok seviyor ve bağlı ise onunla evlenir ve evli kalır..

• severek evlenmemiş aile baskısı ile evlenmiş ama ailede baba olmak ailenin direği olarak kendini görmesi buna izin vermiyor,tabiki bide anne ve baba olayı var ailesi kızarmış böyle bişeye ya ben neyim onun için canıyım biliyorum ama bişeyler eksik yada fazla anlamıyorum

• Öncekileri Göster
    • peki ben ne yapmalıyım bırakamam çünkü onu çok seviyorum onsuz ben bir hiçim gece,gündüzüm o benim için yaaa inan onla konuşamazsam yemin ederim boğazım şişiyor ben onu çok seviyorum

• yapacak fazla birşey görünürde çünkü kısır dögüye dönmüş..Adamı çok zorlayabılırsınız..ya ayrılırsın yada ben giderim diye. boşanabılır. ama olduya huzursuz oldu..en ufak bir kabahat sizin başınıza patlar..çıkmaz bir durum katlanabılıyorsanız devam edebıldıgınız yere kadar devam edin..

Erkekler Ne Diyor 10

• Genelde derken?Aşık ise de boşanmaz, neden? Çünkü hayatını paylaştığı insanı gözünün içine baka baka arkadan hançerleyen, ilişkinin ruhunu öldüren tıynette bir davranış kaypaktır, korkaktır. Karısına saygısı olsa bu ihaneti yapmaz, sana saygısı olsa seni 2.kadın yapmaz..

• Selam;Neden boşanamaz,sahıplenme duygusu var eşlerıne karşiDısarıdada fanzetı arıyorlar,afedersiniz yedekte tutuyorlar.Uzak durmanızı önerırım..

• boşanamıyacakları özel sebepleri vardır..çocukaları ve olumsuz etkilenmeleri veya çevrelerinin bu durumlarını kabullenmeyecekleri gibi...

• niye ayrılsın,kendine baktıracak biriyle hayatını birleştirmiş (baktıracak derken yemeği bulaşığı çamaşırı v.s) istediği gibi keyfini de çatacak kendini çeken de biri var...boşandıktan sonra ne hal yiyecek...zevkine birlikte olan kadınlar bir gün bile çekmez...

• neden bosansinlar ki? evde karisi var, aile duzeni tamam, ekstradan da metresi var, agir ama bu tabir cuk diye oturuyor, adam evliyken onunla olmayi zaten kabul etmisse ayrilmasini beklemesi hata ki

• boşalamazlarsa boşanırlar.. raad ol

• evli erkekler başkasına aşık olmazlar arkadaş evli oldugunu bildiginiz adama bakmayın görelim aşık oluyormu olamıyormu.evli bir adama nasıl bakabiliyorsunuz arkadaş heleki cocugu olan bir adama.ben boyle olaylarda lanet ediyorum umarım sizin başınızada gelir.kocanızı birgun birisi ayartırda sizi ve cocuklarınızı ortada bıraktırıp kendisine alsın.ozaman o acıyı anlarsınız anca.evli bir erkek nedenmi ayrılmaz seni türlü yalanlarlamı kandırıyor bosanmıyormu.güya aile zoruylamı evlenmiş en iyisini yapıyor.1 +1 -askım seni seviyorum ama bosananamamaskım aile zoruyla evlendimama cocuklarım varkarımı sevmiyorumama annem babam ayrılmamı istemez.aşkım ben ayrılamam ama sen ayrılma benden 2 ci karım ol gel suriyeye irana gidelim.İnanırmısınız iran suriye bizden iyi en azından imam nikahı kıyıyor 2 ci kadına.

• lütfen yazılarım arasında öteki kadın yazımı okurmusun !

• Göz görmeyince gönül katlanırmış ya kapattım gözlerimi dayan gönlüm söz gümüş,altın sükutsa sözüm sussun sükutum konuşsun bugün...

• Bu biraz ;... Yağmur neden yağar,İnsanlar neden ıslanırlar gibi olmuş.

• ama genelde evli erkekler başka kadınlara aşık olur onu çok seviyordur ama ayrılamaz ya aşık olmasında yada boşanacağım vadi ile kızları kandırmasınlar.

• ... Sana aşık olan bir evli erkek mi var?

Kızlar Ne Diyor 11

• Erkekler başka birilerine aşık olabiliyor belki ama asıl burada yadırgamamız gereken şey bayanlar neden bunu kabul eder olmalı çünkü bekar bayanlarla iletişime geçiyorlar ve neden bu şekilde kendisini 2.sınıf insan mumalesi görmeye bayılıyor bu bayanlar ben onu anlamış değilim ben erkeğe suç bulmuyorum ona karşılık veren kadına kızıyorum.

• kesinlikle çok dogru neden bu kadar basitleştiriyorlar kendilerini

• O yalandır da ondan adam aşık sa boşanır bu kadar basit. Boşanmıyorsa mutlaka bir sürü bahane öne sürer ama hiç biri doğru değildir

• O adam aşık falan olmaz. Pişmiştir artık, kadın ruhunu ezberlemiştir, eşini seviyordur ama monotonluktan da sıkılmıstır. Sana söylediği hersey bahane, hersey mazeret. Sal gitsin... Senden sıkılınca o seni bırakacak ve en bastan kabullendiğin için ses çıkartamayacaksın,üstelik binlerce de mantıklı (!) mazereti olacak...

• nasıl bu kadar sevgisine inanabiliyorsun sana karısıyla huzursuklukları anlatıyorkarısını hiç sevmediğini anlatıyor keşke seninle evlenebilsem hep senin yanında olabilsem. bunlarımı söylüyornasıl bu kadar kör olabiliyorsunuz tahminime göre ikinizde olgun yaşlardasınızkarısını aldatan erkek senimi aldatmıyacak 3 gün takip et bakalım nelerini göreceksinyada ona deki artık bu kadar gizli görüştügümüz yeter ya karın ya ben diye ona sorseni ikna etmeye çalışacak. yanı karısından vazgeçmeyecek çünkü simdiye kadar bu zaten olurdu yani sen duygularına çok kapılmışsınama sunu hiç bir zaman unutma yuva yıkanın yuvası olmazevlendiğin zaman sende aldatılacaksın aynı sorunları sende yasayacaksıno zaman ne hissedersin acaba

• 22gün

Benim başımdada aynı sorun var allah kolaylık versin umarım unuturuz bir gün :(

• Yaşını almış kadınsın bir çok şeyin farkında olman gerek onu bıraksa yarın bir gün seni bırakmayacagı ne malum?Başkasının erkeği o...Unut onu.

• o benimle evlense zaten beni bırakmaz tek aşık olduğu kadın benim o bensiz yaşayamaz .Tamam o başkasının erkeği ama o benim canım vücudu onun olabilir ama kalbi sadece bana ait buna eminim

• Öncekileri Göster
    • mutluluklarrrrr...

• inş ölmeden önce onunla evlenir o zaman mutlu olurum ben ancak eğer evlenemezsemde gözlerim dünya açık gider.Yardımların için tşk ederim.

• bırak kız yuva yıkma

• eğer o yuvayı yıkmak istesem 25 sene önce yıkardım.Ama ben hep ona inandım birgün olsun üzmedim,ama anlamadığım ben onu,oda beni bu kadar çok severken neden ayrılamıyor onu anlamıyorum.

• karısınıda üzmek istemiyor vicdan yapıyor işte

• asik degildir

• "Aşık olduğu" kadın evde hizmetçiliğini yapmayacağı için.

• erkekler kendılerıne baktırmak ıcın evlenıyor değil mi

• Öncekileri Göster
    • Ne yaşadığımız sen ne bılıyorsun ? yaşarken basımdamı beklıyordun ?

• Yok, penti ama denk geldi o yorum. Benim ailemde oldu da. Gerçekten "yaşayan anlatmış" durumu oldu.

• Çünkü evli erkek aşık olmaz, aşık olduğunu sandırır.

• var ama bu aşık 25 senedir sürüyor ne dersin buna beni çok sevdiğini bensiz yaşıyamayacağını biliyorum.Ama aslında ben onsuz yaşıyamıyorum.

• 19gün

Seni o kadar iyi anlıyorum ki nefes alamıyorum.. çok ama zor biseymis evli erkeğe aşık olmak

Yükleniyor...