Evli erkekler neden boşanamazlar?

Evli erkekler genelde başka kadınlara neden aşık olur. Bir de aşık oldukları halde neden boşanamazlar?

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel bir soru bence niye derseniz bizi anlayabilmeniz için güzel bir noktaya değinmiş..

Son derece basit bir gerçek erkekler evlenemek için evlenmezler bir kadınla hayatını birleştiriyorsa onu gerçekten sevmiştir. aşık olmuştur..gelelim hayatındaki diğer kadına , karısını boşayıp diğer kadını neden almadığına. çünkü herne kadar aldatsada sorunları olsada evli kalıyorsa ana sebep kadını hala diğer kadından fazla seviyordur. ama ikinci kadın bunu anlamaz daha doğrusu anlamak istemez kadın egosu buna izin vermez çünkü hep başka sebepler yükler ama dediğim gibi bir adam kimi daha çok seviyor ve bağlı ise onunla evlenir ve evli kalır..

• severek evlenmemiş aile baskısı ile evlenmiş ama ailede baba olmak ailenin direği olarak kendini görmesi buna izin vermiyor,tabiki bide anne ve baba olayı var ailesi kızarmış böyle bişeye ya ben neyim onun için canıyım biliyorum ama bişeyler eksik yada fazla anlamıyorum

• Öncekileri Göster
    • peki ben ne yapmalıyım bırakamam çünkü onu çok seviyorum onsuz ben bir hiçim gece,gündüzüm o benim için yaaa inan onla konuşamazsam yemin ederim boğazım şişiyor ben onu çok seviyorum

• yapacak fazla birşey görünürde çünkü kısır dögüye dönmüş..Adamı çok zorlayabılırsınız..ya ayrılırsın yada ben giderim diye. boşanabılır. ama olduya huzursuz oldu..en ufak bir kabahat sizin başınıza patlar..çıkmaz bir durum katlanabılıyorsanız devam edebıldıgınız yere kadar devam edin..