Sizce soyunuz nerden geliyor? Veya tahminen?

Asilmisiniz? soyunuz nereye dayanıyor veya dayandığını düşünüyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 17

• Göçmenim ben SeLânik :D

• Annemin dedesi Akdeniz göçmeniymiş.Babam tarafında Araplık olduğunu düşünüyorum aşırı esmerler ben de bembeyazım.

• soyum taa Mutnojmet'e kadar uzanıyor...

• Mısır?

• Öncekileri Göster
    • nerede o eski mısır off off...

• O dönemde ölüp mumyalanmak istermiydin?

• kıvırcıkmısız biz melez gibi biseyiizz göcmen dedemler.

• "72 millete bir gözle bakmayan, halka müderris olsa da hakka asidir" demiş birileri zamanında. kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur. her can asildir...

• Firavun asil değildir.

• Öncekileri Göster
    • Batıl inanç bu, ölünün arkasından roman bile yazarım konuşmayı bırak, günah falan değil, havanda değilsen hava al gel sonra konuşuruz hadi grşrz =)

• görüşürüz hacı tuttum seni. iyisin iyi..:)

• derim ki tüm sarışınlar gibi doğuştan asilim ben de

• anne tarafım yunan olabilir baba tarafımda gürcü , rus yada ermeni olabilir melezim ben melez

• bana sorsan asilim derimde soy ağacı çıkartmadan kim bilebilir ki..

• Bizde bir karışıklık olabilir. Rum, rus vs. bilemiyorum.

• ben soyumun nereye dayandığını çok iyi biliyorum tarih konusunda araştırma yapmayı severim bunun sayesinde öğrendim ve soyum savaşçı bir kabileden geliyorr :)

• Moğol ? :)

• Öncekileri Göster
    • türkmenistan teke boyu türkmenlerin en güçlü boylarından biriymiş ayrıca alikuşçu harezmi gibi kişilerde aynı soydan gelmekteymiş

• kaçyüzspartalı?

• babam cerkez annem turkmen ama sonucta hepimiz turkuz yani

• ilk beylikler döneminde antep civarındaymışız muhtemelen 5 kuşak önce kırşehir e, 2 kuşak önce de ankara ya yerleşmişiz. pusulasız göçün sonuçları hep işte. yedi göbek sülalem bi deniz yüzü göremedi :(

• Hiç merak etmiyorum kesin arap falandır

• valla amcam tarihci benim kayı türklerinden geliyormuş daha detaylı anlatırım da cümleleri toplayamıyom su an kafada.

• Osmanlıymış annem

• hadi ya ölemiymiş :D

• Ne bileyim gözleri çekik ananem öyleyiz diyor. Sen de taktın bana ha

• Vahidettin'in yanında doktor gibi bişeymiş dedemin dedesini dedesimi öyle bişey.. Jilet gibi araçla belirli noktalara kesik atarak pis kanı çıkarıyomuş.. Tam hatırlamıyorum. çok uzun zaman önce anlttı dedem

• abbasilere dayanıyor..

Erkekler Ne Diyor 14

• %100 türkmen annemde babamda dedemde ninemde kısacası herkes türkmen

• araştırmalarım belli nufüs belgeleri hz Ali nin dolaylı olarak kanını taşıdığımı göstermekte mutluyum :):)

• Doğruysa büyük şans :d

• Hz. Adem'e

• vallaha mı. yemin et

• Mesajı anlamadığın nasıl da belli. Mesajı anla yemini ederim ;)

• Benim büyük büyük dedelerimden birine "Deli Hayrettin paşa" derlermiş. O zamanlar kimsenin cesaret edemeyeceği işleri hep bu yaparmış ondan dolayı öyle dermişler. Neyse bizim büyükler osmanlı zamanında sarayın mumculuğunu yapıyolarmış. Yani mum diyip küçümsemeyin o zamanın enerji bakanlığı gibi birşey yani =)

• :DDDDD Enerji bakanlığı :DDD

• Asil miyim bilmem ama avşar boyundanım.Atalarım bağdattan göç etmiş.Her Türk asildir bence :)

• viking ama amon amarth fanatiği oldum için hepimiz vikingiz onun dısında benim ruhum asil oyumun asil olmasına yada bir yere dayanmasına gerek yok tüm gereken şerefli ve onurlu bir ruh

• UYGUR TÜRKLERİ. Merkez sivas ulaş ilçesi olan

• Sivas kangal bende :)

• +1 Uygur Türkü.

• erivandan geliyormuşuz ermenistandan ama ermeni değilim kürt'üm

• Lafla olmuyor ordan geliyorsanız ermenisiniz demektir.

• Öncekileri Göster
    • tamam

• aklını sevim senin benn cansıın

• selanik gocmeniyiz o kadarini biliyorum

• " Hepiniz Ademdensiniz, Adem ise topraktandır." (Buhari-Müslim)

• Biliyoruz heralde.

• Eyvaallah

• Maymun?Evrime inanıyorum.Bir de klişeye inanıyorum.

• Peki şuanki maymunların soyu nerden geliyor :) Veya neden onlar evrim geçirmemiş genetiklerimi bozuk... Yoksa teknolojide ilerleyemeyip maymun olarak mı kalmışlar? Sarışın ve mavi gözlü maymun görmek issterdim doğrusu.

• Öncekileri Göster
    • Kanka napıon?

• @cold Sıkıldım lan.

• Nefertiti'nin soyundan geliyorum.

• taa 3. mahmuta dayanıyor :/

• Ruhsar geldi aklıma:d

• Osmanlı torunuyum

Yükleniyor...