Arkadaşlar açık öğretim ve örgün üniversite birlikte okunur mu?

Ben sordum ikisini aynı anda okumak kanunen yasak dedi bi hoca. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Yani açıktan 3. sınıfı okuyorsanız artı iki yıllık bir bölümü aynı anda okuyamaz mısınız?

Birini dondurmak mı gerekıyor illaki? Ben grafik tasarım yazmak istiyorum ama iki yıllık aynı anda okuyabilir miyim?

Cevaplar için teşekkürler ...

Güncellemeler:
Arkadaşlar çok teşekkür ederim cevaplar için evet yarında arayıp sormayı düşünüyorum bu tercih yapmadan önce çok önemliydi bilgi veren arkadaşlar saolun :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Okuyabilirsin, çok da okuyan var böyle. AOF bürosunu arayın bilgi alın isterseniz..

Erkekler Ne Diyor 4

• Olur mu öyle şey seni yönlendiren hoca bilgisizmiş bu konuda... Açıköğretim okurken aynı anda örgün öğretimde okuyabilirsin ama aynıanda 2 açıköğretim bölümü okuyamazsın. Fakat burda sorgulanması gereken şudur; örgün öğretim okuyan biri neden açıköğretim diplomasına ihtiyaç duysun ki? kendi üniversitende çift anadal yandal vs. programlara başvurabilirsin bence.

• evet okunur

• zaten okumuşluk yüzünden bu hallerdeyiz okumayın artık :)))) herkez herşeyi bilince karamsarlığa sürekleniyoruz bence...

• okunuyor bildigim kadarıyla

Kızlar Ne Diyor 3

• evet okunabiliyor ben okuorum mesela :)

• Aynı anda inşaat mühendisliği okurken aynı zamanda açık öğretim okuyan arladaşım var...

• okununabilir bnm okuyan çok arkadaşım var

Yükleniyor...